Elektronik

Embraco Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odstraňuje vzniknuté poruchy na ovládacích a elektronických systémoch, elektrických zariadení, technologických liniek a strojov na základe požiadaviek
Vykonáva preventívnu údržbu výrobných strojov a zariadení podľa plánu údržby s cieľom odstraňovať zistené nedostatky, navrhuje zmeny plánov preventívnej údržby. Vykonáva diagnostiku porúch.Preveruje stav technickej dokumentácie výrobných strojov a zariadení. Navrhuje a implementuje samostatne nové technické riešenia a vytvára nové programy, upravuje, preinštalováva a zálohuje programy riadenia strojov pre zlepšenie technického stavu strojov a zariadení.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

893 €/ mesiac brutto; po 3 mesiacoch 953 €/ mesiac brutto + mesačná variabilná zložka mzdy + letný bonus (280€) a vianočný bonus (280€)

• bonus za senioritu;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákonnej povinnosti - štandardné menuza 0,54 € (možnosť výberu z 5 jedál);
• príspevok na cestovné vo výške 50% z miesta trvalého alebo prechodného pobytu;• zľavy na nákup produktov spoločnosti Whirlpool a u ďalších partnerov;• odmena pri pracovnom a životnom výročí;
• bezplatné pracovné odevy a príspevok na pranie;
• rekondičné pobyty;
• firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov, športové podujatia, príspevky na mimopracovné stretnutia (guláš alebo vianočný večierok)
• ročný príspevok 80 € na regeneráciu, šport, kultúru, vzdelávanie a cestovanie – široký výber prevádzok v online systém

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Znalosť elektrických schém – zapojenia releoveho systému ovládania strojov
Znalosť elektrotechniky ,elektroniky, sensoriky - polohove snímače a procesné snímanie
Základy pneumatiky, hydrauliky
Prehľad, zapojenie a používanie bezpečnostných prvkov strojov a kategórie bezpečnosti
Programovanie meničov pre asynchronne motory
Diagnostika porúch meničov, riadiacich systémov CNC sinumerik 840d,
Základne zoradenie robotov ABB (KUKA)
Programovania PLC SIEMENS S5, PLC SIEMENS S7 200, PLC SIEMENS S7300, PLC SIEMENS 1200+1500 TIA PORTAL

Embraco je nadnárodná spoločnosť s pôsobnosťou na štyroch kontinentoch. V oblasti chladenia je Embraco na svetovej špičke vo výrobe hermetických kompresorov. Materský závod má v Brazílii, kde bol založený v roku 1971. Výrobné závody sú situované v Brazílii, na Slovensku, v Taliansku, Číne a Mexiku. Obchodné jednotky sa nachádzajú v USA, Taliansku a Rusku. Závody dokážu každý rok vyrobiť 40 miliónov hermetických kompresorov a kondenzačných jednotiek pre domáce a komerčné chladenie a zamestnávajú približne 10 000 zamestnancov na celom svete.

Embraco Slovakia sa za viac 20 rokov pôsobenia na Slovensku stalo kľúčovým závodom v Európe a druhým najvýznamnejším v rámci svetovej korporácie Embraco. Embraco Slovakia je najväčším zamestnávateľom v regióne dolného Spiša. V slovenskom závode pracuje vyše 2 200 zamestnancov. V roku 2002 spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001, v roku 2004 certifikát pre životné prostredie ISO 14 001 a v roku 2007, ako prvá spoločnosť na Slovensku, bola certifikovaná na manažment nebezpečných látok QC 080 000. V roku 2008 spoločnosť získala certifikát pre systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa štandardu OHSAS 18 001:2007. V roku 2010 získalo umiestnenie v prvej desiatke slovenských firiem v rámci štúdie Best Employer a zachováva si povesť zamestnávateľa s prepracovaným sociálnym programom. V roku 2013 získalo hlavnú cenu Via Bona Slovakia pre Zodpovednú veľkú firmu roka, v roku 2014 cenu Via Bona Slovakia v kategórii Dobrý partner komunity.

Adresa spoločnosti

EMBRACO SLOVAKIA, s.r.o.
Odorínska cesta 2
052 01 Spisska Nova Ves

Kontakt

ID: 3804254   Dátum zverejnenia: 6.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   893 €/ mesiac brutto; po 3 mesiacoch 953 €/ mesiac brutto + mesačná variabilná zložka mzdy + letný bonus (280€) a vianočný bonus (280€)