Zmenový majster vo výrobe

Embraco Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupný plat - 859€ brutto/mesiac; po skúšobnej dobe 916€ brutto/ mesiac + letný a zimný bonus (až do výšky 230€) + variabilná zložka mzdy (odmeny za výkon, odmeny za výsledky spoločnosti).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CHARAKTERISTIKA VYKONÁVANEJ FUNKCIE:

Priamo riadi a koordinuje prácu nastavovačov a operátorov na zmene.
Hlavné zodpovednosti:
* Kontroluje a zabezpečuje stav zamestnancov podľa plánovaného počtu zamestnancov
* Je zodpovedný za denný výstup na pridelenej oblasti a riadenie dennej rutiny.
* Vedie aktivity v rámci zlepšovania za svoju areu
* Identifikuje príležitosti na zlepšenie procesu a produktu a zvýšenie efektivity procesu
* Spolupracuje na riešení anomálií a realizácii nápravných činnosti
* Vykonáva deklarácie výroby s cieľom zaevidovať fyzicky stav výrobkov a materiálov v elektronickom systéme.
* Kontroluje správnosť evidencie odstávok
* Organizuje pracovné zmeny a vytvára plány dovoleniek
* Kontroluje a uzatvára dochádzku podriadených v systéme Human a e-human
* Sleduje, hodnotí a zabezpečuje nápravné opatrenia pre 5S aktivity
* Plánuje činností počas odstávok (CZD, sviatky, ....) s cieľom minimalizovať nadčasy a vyčerpať dovolenky
* Hodnotí pracovný výkon a navrhuje individuálne úpravy miezd zamestnancov a pracovné povýšenie
* Informuje supervízora o porušení pracovnej disciplíny, ukončovaní pracovného pomeru
*Priamo zodpovedá za bezpečnosť na zmene, eviduje pracovné úrazy, spolupracuje s bezpečnostným tímom na zavádzaní nápravných a preventívnych opatrení
* Je zodpovedný za rozvoj ľudí, kontroluje a plánuje legislatívne a rozvojové školenia.

Ďalšie BENEFITY:
 príspevok na cestovné – našim zamestnancom poskytujeme príspevok na dopravu
z miesta trvalého alebo prechodného pobytu vo výške 50%;
 príspevok na stravovanie – zamestnancom prispievame na stravovanie nad rámec
zákonnej povinnosti. Cena štandardného menu – 0,19 €;
 benefity k výročiam a sviatkom – našim zamestnancom poskytujeme rôzne
darčeky a pozornosti pri príležitosti ich životných jubileí, pracovných výročí, tiež k
sviatkom MDŽ, mikulášske a vianočné balíčky;
 zľavy na nákup tovarov – zamestnanci spoločnosti môžu využiť zvýhodnené ceny na nákup tovarov značky Whirlpool;
 príspevok na mimopracovné stretnutia zamestnancov (guláš alebo vianovčné posedenie)
 zľavy na zájazdy vybraných cestovných kancelárií;

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme telefonicky len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

ŠPECIFICKÉ VEDOMOSTI A ZRUČNOSTI:
komunikatívnosť, zodpovednosť, záujem pracovať s ľuďmi, organizačné schopnosti, schopnosť riadenia tímu, ale aj tímovej práce, znalosť strojárskej výroby;
bežná práca s počítačom (Word, Excel),

Embraco je nadnárodná spoločnosť s pôsobnosťou na štyroch kontinentoch. V oblasti chladenia je Embraco na svetovej špičke vo výrobe hermetických kompresorov. Materský závod má v Brazílii, kde bol založený v roku 1971. Výrobné závody sú situované v Brazílii, na Slovensku, v Taliansku, Číne a Mexiku. Obchodné jednotky sa nachádzajú v USA, Taliansku a Rusku. Závody dokážu každý rok vyrobiť 40 miliónov heremetických kompresorov a kondenzačných jednotiek pre domáce a komerčné chladenie a zamestnávajú približne 10 000 zamestnancov na celom svete.

Embraco Slovakia sa za viac 20 rokov pôsobenia na Slovensku stalo kľúčovým závodom v Európe a druhým najvýznamnejším v rámci svetovej korporácie Embraco. Embraco Slovakia je najväčším zamestnávateľom v regióne dolného Spiša. V slovenskom závode pracuje vyše 2 200 zamestnancov. V roku 2002 spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001, v roku 2004 certifikát pre životné prostredie ISO 14 001 a v roku 2007, ako prvá spoločnosť na Slovensku, bola certifikovaná na manažment nebezpečných látok QC 080 000. V roku 2008 spoločnosť získala certifikát pre systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa štandardu OHSAS 18 001:2007. V roku 2010 získalo umiestnenie v prvej desiatke slovenských firiem v rámci štúdie Best Employer a zachováva si povesť zamestnávateľa s prepracovaným sociálnym programom. V roku 2013 získalo hlavnú cenu Via Bona Slovakia pre Zodpovednú veľkú firmu roka, v roku 2014 cenu Via Bona Slovakia v kategórii Dobrý partner komunity.

Adresa spoločnosti

EMBRACO SLOVAKIA, s.r.o.
Odorínska cesta 2
052 01 Spisska Nova Ves

Kontakt

ID: 3512266   Dátum zverejnenia: 16.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat - 859€ brutto/mesiac; po skúšobnej dobe 916€ brutto/ mesiac + letný a zimný bonus (až do výšky 230€) + variabilná zložka mzdy (odmeny za výkon, odmeny za výsledky spoločnosti).