WCM WO koordinátor

Embraco Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CHARAKTERISTIKA VYKONÁVANEJ FUNKCIE:
WO je jedným z 12 pilierov WCM (World Class Manufacturing) a znamená organizáciu na pracovisku.Organizácia na pracovisku by mala identifikovať všetky pohyby, ktoré môžu mať negatívny vplyv na kvalitu, na náklady, na bezpečnosť a blaho ľudí.
Hlavné zodpovednosti:
* priamo riadi troch technikov pre zlepšovanie vo výrobe
* rieši problémy a aktivity v rámci organizácie pracovného miesta, dizajnovaním layoutu; cieľom je vhodnými krokmi zvýšiť výstup linky (produktivitu) tak, aby bola garantovaná vyššia bezpečnosť a menej únavné pracovné vyťaženie osôb na pracoviskách a zároveň zabezpečiť udržiavanie kvality vykonávaných operácií.
* zodpovedá za expanziu WO piliera (aktivity v rámci organizácie pracovného miesta)
* denne riadi aktivity WO piliera, manažuje KPIs a KAIs
* manažérovi výroby a korporátnemu WO lídrovi pravidelne reportuje status a progres WO piliera
* vedie kolegov vo výrobe pri riadení transformačných zmien
* spolupracuje s logistickým pilierom pri eliminovaní logistických strát
* spolupracuje s pilierom kvality pri eliminácii ľudských chýb systematickým spôsobom
* koordinuje systém 5S v závode
* reportuje stav znižovania nákladov prostredníctvom WO aktivít
* štandardizuje prácu na pracoviskách a optimalizuje práce na linke

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupná mzda 1290€/ brutto mesiac; po skúšobnej dobe 1376€/ brutto + letný a zimný bonus (až do výšky 230€) + variabilná zložka mzdy (odmeny za výkon, odmeny za výsledky spoločnosti).

• prácu v medzinárodnej spoločnosti;
• istotu, stabilitu a možnosť kariérneho rastu;
• letný a zimný bonus až do výšky 230€;
• bonus za senioritu;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákonnej povinnosti - štandardné menu
za 0,54 €;
• príspevok na cestovné vo výške 50% z miesta trvalého alebo prechodného pobytu;
• zľavy na nákup produktov spoločnosti Whirlpool a u ďalších partnerov;
• odmena pri pracovnom a životnom výročí;
• firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov (Letná slávnosť, Rodinný návštevný deň),
športové podujatia, príspevky na mimopracovné stretnutia (guláš alebo vianočný večierok);
• ročný príspevok 80 € na regeneráciu, šport, kultúru, vzdelávanie a cestovanie – široký
výber prevádzok v online systéme benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

*všeobecná znalosť o WCM -výhodo
*skúsenosti s navrhovaním layoutu, organizáciou a usporiadaním pracovného miesta
*praktické skúsenosti s 5S a Kaizenmi
*znalosti v oblasti riadenia produktivity
*skúsenosť s projektovým riadením
*logické a analytické myslenie, kreativita, riadiace a technické znalosti, inovatívny prístup
*flexibilita, otvorenosť zmenám

Embraco je nadnárodná spoločnosť s pôsobnosťou na štyroch kontinentoch. V oblasti chladenia je Embraco na svetovej špičke vo výrobe hermetických kompresorov. Materský závod má v Brazílii, kde bol založený v roku 1971. Výrobné závody sú situované v Brazílii, na Slovensku, v Taliansku, Číne a Mexiku. Obchodné jednotky sa nachádzajú v USA, Taliansku a Rusku. Závody dokážu každý rok vyrobiť 40 miliónov hermetických kompresorov a kondenzačných jednotiek pre domáce a komerčné chladenie a zamestnávajú približne 10 000 zamestnancov na celom svete.

Embraco Slovakia sa za viac 20 rokov pôsobenia na Slovensku stalo kľúčovým závodom v Európe a druhým najvýznamnejším v rámci svetovej korporácie Embraco. Embraco Slovakia je najväčším zamestnávateľom v regióne dolného Spiša. V slovenskom závode pracuje vyše 2 200 zamestnancov. V roku 2002 spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001, v roku 2004 certifikát pre životné prostredie ISO 14 001 a v roku 2007, ako prvá spoločnosť na Slovensku, bola certifikovaná na manažment nebezpečných látok QC 080 000. V roku 2008 spoločnosť získala certifikát pre systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa štandardu OHSAS 18 001:2007. V roku 2010 získalo umiestnenie v prvej desiatke slovenských firiem v rámci štúdie Best Employer a zachováva si povesť zamestnávateľa s prepracovaným sociálnym programom. V roku 2013 získalo hlavnú cenu Via Bona Slovakia pre Zodpovednú veľkú firmu roka, v roku 2014 cenu Via Bona Slovakia v kategórii Dobrý partner komunity.

Adresa spoločnosti

EMBRACO SLOVAKIA, s.r.o.
Odorínska cesta 2
052 01 Spisska Nova Ves
ID: 3507410   Dátum zverejnenia: 8.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná mzda 1290€/ brutto mesiac; po skúšobnej dobe 1376€/ brutto + letný a zimný bonus (až do výšky 230€) + variabilná zložka mzdy (odmeny za výkon, odmeny za výsledky spoločnosti).