Trainee na finančnom oddelení

Embraco Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
850 €/ mesačne brutto ; po troch mesiacoch 900€/ mesačne brutto v závislosti od výkonu + ročný bonus + variabilná zložka mzdy (odmeny za výkon, odmeny za výsledky spoločnosti).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POZÍCIA VHODNÁ LEN PRE ABSOLVENTOV VŠ 2. STUPŇA (vrátane tohtoročných) MAXIMÁLNE VŠAK DO 2 ROKOV OD SKONČENIA VŠ

ABSOLVENTI - Chcete úspešne rozbehnúť svoju kariéru prostredníctvom riadneho pracovného pomeru?

Embraco Trainee program ponúka možnosť mladým talentom naplno využiť ich potenciál a prostredníctvom práce na individuálnych projektoch spoznávať naše procesy výrobných technológií, materiálových tokov, postupov a systémov na jednotlivých oddeleniach.

Cieľom programu je uľahčiť čerstvým absolventom v ich prvom zamestnaní proces adaptácie. Našou snahou je čo najrýchlejšie prepojiť teoretické vedomosti absolventov s praxou, pripraviť ich na budúce pracovné pozície. Každý z trainees má od septembra svojho tútora, odborníka z radov našich zamestnancov, ktorý mu pomáha začleniť sa v rámci odbornej profilácie do našej spoločnosti a zároveň má zadefinovaný projekt, ktorého realizácia je rozplánovaná na jeden rok.

Prihláste sa do programu Trainee – zaregistrovať sa môžete vyplnením prihlášky pomocou web stránky: http://trainee.embraco.sk/
Viac informácii o programe si môžete pozrieť aj na uvedenej stránke (http://trainee.embraco.sk/).

• prostredie nadnárodnej spoločnosti
• možnosť dlhodobej spolupráce, nadštandardný pracovný komfort
• balík zamestnaneckých výhod, príspevok na cestovné, ubytovanie
• nadštandardné platové podmienky v regióne
• možnosti ďalšieho vzdelávania
• jazykové vzdelávanie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika, inžinierstvo kvality produkcie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka (minimálne na komunikatívnej úrovni),
- ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa

- komunikatívnosť,
- spoľahlivosť,
- systematickosť,
- ochota vzdelávať sa,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- tímová práca,
- schopnosť samostatne riešiť problémy

V spoločnosti Nidec Global Appliance, ktorá je súčasťou spoločnosti Nidec Corporation, je pracoviskom našich zamestnancov celý svet. Prostredníctvom siete viac ako 12 000 zamestnancov v 9 rôznych krajinách vyrábame popredné svetové riešenia pre segmenty domácich a komerčných spotrebičov, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu v každodennom živote ľudí a podporujú vyššiu kvalitu života. Nidec Global Appliance vyrába chladiace riešenia Embraco pre rôzne chladiace aplikácie a taktiež motory pre umývačky riadu, práčky a sušičky.

Naša pôsobnosť na Slovensku sa datuje od roku 1998, s kľúčovým výrobným závodom v Spišskej Novej Vsi, ktorý v súčasnosti zamestnáva viac ako 2000 zamestnancov. Od roku 2015 spoločnosť spravuje a prevádzkuje aj centrum Global Business Support (GBS) v Košiciach s cieľom poskytovať interné služby v oblasti informačných technológií, financií a ľudských zdrojov svojim globálnym a lokálnym oddeleniam po celom svete.

Pridajte sa k nám, aby sme zlepšili životy ľudí dnes aj v budúcnosti!

U nás nájdete príležitosť spojiť svoj profesionálny rast s naším tým, že budete pracovať s globálnym a rôznorodým tímom, ktorý poháňa inovatívne myslenie. Veľké možnosti spolupráce otvára aj naše zapojenie do miestnych komunít a univerzít. Naším cieľom je mať správnych ľudí na správnom mieste, od vstupných pozícií až po seniorské manažérske pozície, podporovať rozvoj lepšieho podnikania pre lepší zajtrajšok.

Vydajme sa na túto cestu!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3360230  Dátum zverejnenia: 15.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 €/ mesačne brutto ; po troch mesiacoch 900€/ mesačne brutto v závislosti od výkonu + ročný bonus + variabilná zložka mzdy (odmeny za výkon, odmeny za výsledky spoločnosti).