Trainee (Absolventi VŠ - ukončenie do dvoch rokov) - oddelenie priemyselného inžinierstva

Embraco Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Odorinska cesta 2, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POZÍCIA VHODNÁ LEN PRE ABSOLVENTOV VŠ 2. STUPŇA (vrátane tohtoročných) MAXIMÁLNE VŠAK DO 2 ROKOV OD SKONČENIA VŠ

ABSOLVENTI - Chcete úspešne rozbehnúť svoju kariéru prostredníctvom riadneho pracovného pomeru?

Hľadáme absolventov pre pozície na oddelenie Priemyselného inžinierstva .
Náplňou práce bude možnosť pracovať na viacerých zlepšovacích projektoch.

Oboznámite sa s WCM prístupom (World class manufacturing).

Embraco Trainee program ponúka možnosť mladým talentom naplno využiť ich potenciál a prostredníctvom práce na individuálnych projektoch spoznávať naše procesy výrobných technológií, materiálových tokov, postupov a systémov na jednotlivých oddeleniach.

Cieľom programu je uľahčiť čerstvým absolventom v ich prvom zamestnaní proces adaptácie. Našou snahou je čo najrýchlejšie prepojiť teoretické vedomosti absolventov s praxou, pripraviť ich na budúce pracovné pozície. Každý z trainees má od septembra svojho tútora, odborníka z radov našich zamestnancov, ktorý mu pomáha začleniť sa v rámci odbornej profilácie do našej spoločnosti a zároveň má zadefinovaný projekt, ktorého realizácia je rozplánovaná na jeden rok.

Prihláste sa do programu Trainee – zaregistrovať sa môžete vyplnením prihlášky pomocou web stránky: http://trainee.embraco.sk/
Viac informácii o programe si môžete pozrieť aj na uvedenej stránke (http://trainee.embraco.sk/).

• prostredie nadnárodnej spoločnosti
• možnosť dlhodobej spolupráce, nadštandardný pracovný komfort
• balík zamestnaneckých výhod, príspevok na cestovné, ubytovanie
• nadštandardné platové podmienky v regióne
• možnosti ďalšieho vzdelávania
• jazykové vzdelávanie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Pro/ENGINEER - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka (minimálne na komunikatívnej úrovni),
- ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa

- komunikatívnosť,
- spoľahlivosť,
- systematickosť,
- ochota vzdelávať sa,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- tímová práca,
- schopnosť samostatne riešiť problémy

Embraco je nadnárodná spoločnosť s pôsobnosťou na štyroch kontinentoch. V oblasti chladenia je Embraco na svetovej špičke vo výrobe hermetických kompresorov. Materský závod má v Brazílii, kde bol založený v roku 1971. Výrobné závody sú situované v Brazílii, na Slovensku, v Taliansku, Číne a Mexiku. Obchodné jednotky sa nachádzajú v USA a Mexiku. Závody dokážu každý rok vyrobiť 37 miliónov heremetických kompresorov a kondenzačných jednotiek pre domáce a komerčné chladenie a zamestnávajú približne 12 000 zamestnancov na celom svete. Spoločnosť je súčasťou korporácie Whirlpool.

Embraco Slovakia sa za 17 rokov pôsobenia na Slovensku stalo kľúčovým závodom v Európe a druhým najvýznamnejším v rámci svetovej korporácie Embraco. Embraco Slovakia je najväčším zamestnávateľom v regióne dolného Spiša. V slovenskom závode pracuje vyše 2 100 zamestnancov. V roku 2002 spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001, v roku 2004 certifikát pre životné prostredie ISO 14 001 a v roku 2007, ako prvá spoločnosť na Slovensku, bola certifikovaná na manažment nebezpečných látok QC 080 000. V roku 2008 spoločnosť získala certifikát pre systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa štandardu OHSAS 18 001:2007. V roku 2010 získalo umiestnenie v prvej desiatke slovenských firiem v rámci štúdie Best Employer a zachováva si povesť zamestnávateľa s prepracovaným sociálnym programom. V roku 2013 získalo hlavnú cenu Via Bona Slovakia pre Zodpovednú veľkú firmu roka, v roku 2014 cenu Via Bona Slovakia v kategórii Dobrý partner komunity.

Adresa spoločnosti

EMBRACO SLOVAKIA, s.r.o.
Odorínska cesta 2
052 01 Spisska Nova Ves

Kontakt

ID: 3076651   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou