Operátor / operátorka výroby

Embraco Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
priebežne
730 - 777 EUR/mesiacNástupná mzda: 730€ brutto mesačne • po 3 mesiacoch 762 € brutto + dochádzkový bonus 50€ + variabilná zložka mzdy do 37€ mesačne + príplatky. Priemerná hrubá mzda - 933 € mesačne. Po odpracovaní 1 roka navýšenie na 777€ mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti Embraco Slovakia s.r.o. radi prijmeme operátora alebo operátorku výroby, ktorý bude :

- manuálne pracovať na montážnej linke
- obsluhovať výrobné stroje
- pracovať podľa pracovného postupu
- manipulovať s hotovými výrobkami
- kontrolovať kvalitu prijímaného materiálu a kvalitu vyrobených dielov a výrobkov.

Práca je na hlavný pracovný pomer v 3 alebo 4 - zmennej prevádzke.

• ročný bonus po odpracovaní 1 roku vo firme - 760€ ročne
• príspevok zamestnanca na stravu 0,54€ (možnosť výberu z 5 jedál)
• príspevok na dopravu 50% z cien verejnej dopravy
• príspevok na benefity 90€ / ročne
• vianočný balíček pre každého zamestnanca
• Mikulášsky balíček pre deti zamestnancov
• bonus za odporucanie dalsieho zamestnanca - 100€
• odmena pri pracovnom a životnom výročí
• mesačná odmena za lojalitu od 2 rokov vo firme
• zľavy na nákup produktov spoločnosti Whirlpool a u ďalších partnerov

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- ukončené stredoškolské vzdelanie - výhodou
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
- ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke
- spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať
- skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou

V spoločnosti Nidec Global Appliance, ktorá je súčasťou spoločnosti Nidec Corporation, je pracoviskom našich zamestnancov celý svet. Prostredníctvom siete viac ako 12 000 zamestnancov v 9 rôznych krajinách vyrábame popredné svetové riešenia pre segmenty domácich a komerčných spotrebičov, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu v každodennom živote ľudí a podporujú vyššiu kvalitu života. Nidec Global Appliance vyrába chladiace riešenia Embraco pre rôzne chladiace aplikácie a taktiež motory pre umývačky riadu, práčky a sušičky.

Naša pôsobnosť na Slovensku sa datuje od roku 1998, s kľúčovým výrobným závodom v Spišskej Novej Vsi, ktorý v súčasnosti zamestnáva viac ako 2000 zamestnancov. Od roku 2015 spoločnosť spravuje a prevádzkuje aj centrum Global Business Support (GBS) v Košiciach s cieľom poskytovať interné služby v oblasti informačných technológií, financií a ľudských zdrojov svojim globálnym a lokálnym oddeleniam po celom svete.

Pridajte sa k nám, aby sme zlepšili životy ľudí dnes aj v budúcnosti!

U nás nájdete príležitosť spojiť svoj profesionálny rast s naším tým, že budete pracovať s globálnym a rôznorodým tímom, ktorý poháňa inovatívne myslenie. Veľké možnosti spolupráce otvára aj naše zapojenie do miestnych komunít a univerzít. Naším cieľom je mať správnych ľudí na správnom mieste, od vstupných pozícií až po seniorské manažérske pozície, podporovať rozvoj lepšieho podnikania pre lepší zajtrajšok.

Vydajme sa na túto cestu!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2469482  Dátum zverejnenia: 4.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 730 EUR/mesiac