Špecialista – Plánovač materiálu

Embraco Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1028€ brutto nástupný plat, variabilná zložka mzdy (odmeny za výkon, odmeny za výsledky spoločnosti) + ročný bonus (máj a november do výšky 230€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia vykonáva komplexné činnosti súvisiace s plánovaním a dodaním priameho materiálu pre výrobný proces v závode s cieľom optimalizovať výšku skladových zásob a hodnotiť kvalitu dodávateľov zohľadnujúc koncept LEAN.
Hlavné zodpovednosti:
- zabezpečovanie materiálu na základe spracovania interných (predaj, výroba, nákup, R&D, integrovaná logistika, kvalita a pod.) a externých (dodávatelia, logistický operátor) informácii s cieľom udržiavania plynulého toku materiálu pre výrobný proces
- vypracovanie rozvrhnutí dodávok, sledovanie a kontrola presnosti plnenia rozvrhnutí dodávok, komunikácia s dodávateľmi
- riešenie anomálii pri plnení rozvrhnutých dodávok
- vytváranie a aktualizácia MRP pohľadov materiálu
- spracovanie a analýza údajov o zásobách a spotrebe materiálu
- optimalizácia skladových zásob
- riadenie phase in, phase out materiálov pri implementácii projektov
- pravidelné hodnotenie výkonnosti dodávateľov
- sledovanie dostupnosti materiálu pre zabezpečenie plnenia výrobných plánov
- spolupráca s inými oddeleniami pri realizácií projektov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať telefonicky budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- spoľahlivosť a precíznosť ,zodpovednosť, komunikatívnosť, organizačné a kombinačné schopnosti, samostatnosť, flexibilita, schopnosť pracovať pod časovým tlakom, zvládanie stresových situácií, analytické a logické myslenie, tímová práca, trpezlivosť.

V spoločnosti Nidec Global Appliance, ktorá je súčasťou spoločnosti Nidec Corporation, je pracoviskom našich zamestnancov celý svet. Prostredníctvom siete viac ako 12 000 zamestnancov v 9 rôznych krajinách vyrábame popredné svetové riešenia pre segmenty domácich a komerčných spotrebičov, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu v každodennom živote ľudí a podporujú vyššiu kvalitu života. Nidec Global Appliance vyrába chladiace riešenia Embraco pre rôzne chladiace aplikácie a taktiež motory pre umývačky riadu, práčky a sušičky.

Naša pôsobnosť na Slovensku sa datuje od roku 1998, s kľúčovým výrobným závodom v Spišskej Novej Vsi, ktorý v súčasnosti zamestnáva viac ako 2000 zamestnancov. Od roku 2015 spoločnosť spravuje a prevádzkuje aj centrum Global Business Support (GBS) v Košiciach s cieľom poskytovať interné služby v oblasti informačných technológií, financií a ľudských zdrojov svojim globálnym a lokálnym oddeleniam po celom svete.

Pridajte sa k nám, aby sme zlepšili životy ľudí dnes aj v budúcnosti!

U nás nájdete príležitosť spojiť svoj profesionálny rast s naším tým, že budete pracovať s globálnym a rôznorodým tímom, ktorý poháňa inovatívne myslenie. Veľké možnosti spolupráce otvára aj naše zapojenie do miestnych komunít a univerzít. Naším cieľom je mať správnych ľudí na správnom mieste, od vstupných pozícií až po seniorské manažérske pozície, podporovať rozvoj lepšieho podnikania pre lepší zajtrajšok.

Vydajme sa na túto cestu!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2125671  Dátum zverejnenia: 10.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1028€ brutto nástupný plat, variabilná zložka mzdy (odmeny za výkon, odmeny za výsledky spoločnosti) + ročný bonus (máj a november do výšky 230€)