Chyžná rezidencie veľyslanca / Maid for Ambassador´s Residence

Embassy of Japan

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2019/September 1, 2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veľvyslanectvo Japonska v Slovenskej republike, Hlavné námestie 2, 813 27 Bratislava hľadá kandidáta na pozíciu CHYŽNÁ REZIDENCIE VEĽVYSLANCA, zastupovanie plný úväzok na dobu určitú od 1.9. do 4.11.2019, pracovná doba od pondelka do piatku 08:30 – 17:00 hod. Perspektíva dlhodobej pracovnej zmluvy v závislosti od uspokojivého plenia pracovných povinností.

The Embassy of Japan in Slovak Republic, Hlavné námestie 2, 813 27 Bratislava seeks a MAID FOR AMBASSADOR´S RESIDENCE. This full-time position is for limited period from September 1 until November 4, 2019, working time Monday to Friday 08:30 – 17:00 hr. Perspective of long-term contract upon satisfactory fulfillment of duties.

Náplň práce chyžnej:
1. Udržiavadanie priestorov rezidencie v čistote a poriadku;
2. Upratovanie miestností, vstupných a ostatných priestorov;
3. Starostlivosť o bielizeň, uteráky, toaletné a čistiace prostriedky, práca s upratovacím vozíkom;
4. Vysávanie kobercov a udržba čalúneného nábytku;
5. Pranie a žehlenie;
6. Pomoc pri príprave spoločenských podujatí ako obedy, večere a recepcie, výpomoc v kuchyni;
7. Telefonická komunikácia a uvádzanie návštev;
8. Plnenie ďaľsích povinností podľa požiadavky.

Job description for Maid is as below:
1. Keeping all areas of the Residence clean and tidy;
2. Cleaning rooms, hallways and other premises;
3. Carry linens, towels, toilet items, and cleaning supplies, using wheeled cart;
4. Cleaning carpets and upholstered furniture using vacuum cleaner;
5. Washing and ironing;
6. Assistance for preparation of events as lunches, dinners and receptions, provide Ambassador´s chef with help in the kitchen;
7. Answer telephone calls and doorbells;
8. Assisting with other duties as required.

Motivačný list a životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku zašlite poštou alebo e-mailom ([email protected]).

Send your motivation letter along with CV in Slovak or English by post or e-mail ([email protected]).

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

EUR 1 100,00

Ponúkame zodpovedajúce podmienky ako v rozvinutých krajinách podľa schopností zamestnanca.
We offer competitive conditions in developed countries standard according to the ability of employee.

Informácie o výberovom konaní

Ubytovanie pre vybraného kandidáta neposkytujeme.
Accomodation is not provided.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.8.2019 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Zmysel pre detaily a spoluprácu v kolektíve, ochota pracovat nadčas.
Attention to details, willingness to work overtime, cooperative and team player.
Skúsenosti v odbore, slovenská národnosť.
Professional experience, Slovak nationality.

Zastupiteľský úrad / Diplomatic mission

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hlavné námestie 2
81327 Bratislava
ID: 3735639   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   EUR 1 100,00