Montážnik okien

EMARX, s.r.o.

Miesto práce
Wertheim, Nemecko
Termín nástupu
24.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
13,00 Eur na hodinu brutto je zakladna zlozka mzdy, mesacne pri 200 hodinach je to 2600,00 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž okien a dverí v Nemecku, v okolí mesta Wertheim.

Preplatenie prvej cesty do Nemecka po odpracovaní prvého mesiaca. Možnosť týždenných záloh vo výške 80,00 Eur do prvej výplaty. Nadštandardné ohodnotenie. Možnosť pracovať do 200 hodín mesačne. Zebezpečené ubytovanie. K dispozícii nemecky hovoriaci koordinátor a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Špičkový nemecký výrobca okien a dverí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technická zručnosť ako aj prax s montážou vítaná

Firma EMARX, s.r.o. bola založená začiatkom roka 2014. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje najmä na personálny servis v Nemecku. Našimi klientmi sú renomované nemecké firmy v oblasti chemického, stavbarského a automobilového priemyslu, ako aj strojárske koncerny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Dlhý rad 1594/19
085 01 Bardejov
ID: 3420498   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   13,00 Eur na hodinu brutto je zakladna zlozka mzdy, mesacne pri 200 hodinach je to 2600,00 Eur brutto