Nemecko-Elektrikár, Daimler Rastatt

EMARX, s.r.o.

Miesto práce
Rastatt, Nemecko
Termín nástupu
25.06.2018
18,00 Eur/hod brutto; 2880,00 brutto za odpracovany mesiac pri 160 hodinách, za nocné zmeny príplatok 25%, za nedelne zmeny 50% a za pracu pocas sviatku 100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

údržba, servis a odstránenie závad na výrobnej linke .

Stála a dlhodobá práca u stabilného zamestnávateľa. Nadštandardné ohodnotenie, možnosť čerpania týždenných záloh. Preplatenie prvej cesty do Nemecka, Dochádzkové bonusy, slovensky hovoriaci partner na mieste výkonu práce

Práca na zmeny( ranná, poobedná a nočná). 1 pracovný víkend v mesiaci, možnosť nadčasov. Ubytovanie zabezpečené. Príplatok za nocné 25%, za nedele 50% a za sviatok 100%

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Daimler Rastatt, výroba automobilov Mercedes Benz, triedy A a B.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, Elektromontér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosti odstránenia porúch na strojoch, výmena a oprava elektrických komponentov a iných častí.

Firma EMARX, s.r.o. bola založená začiatkom roka 2014. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje najmä na personálny servis v Nemecku. Našimi klientmi sú renomované nemecké firmy v oblasti chemického, stavbarského a automobilového priemyslu, ako aj strojárske koncerny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3368779  Dátum zverejnenia: 6.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18,00 Eur/hod brutto; 2880,00 brutto za odpracovany mesiac pri 160 hodinách, za nocné zmeny príplatok 25%, za nedelne zmeny 50% a za pracu pocas sviatku 100%