Marketing Manager pre Českú republiku

EMARK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2022
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiacod 2 400 EUR + roční odměny na základe dosažených cílů.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jsme tým technologických nadšenců, kteří společně pomáhají klientům najít hodnotu v jejich datech pomocí datových analýz a digitální transformace. V České republice nejsme nováčkem, no potřebujeme posílit viditelnost naší značky. A k tomu potřebujeme zkušeného marketéra, který nám s tím pomůže! Základní vizi máme a hledáme někoho, kdo nám jí pomůže zmotnit pomocí úderné a kreativní komunikace napříč online prostorem na pozici Marketing Manager pre Českú republiku.

Popis pracovnej pozície:
• Hledáme především kreativce a milovníka psaní, který dokáže vymyslet poutavý text k různým příspěvkům na sociálních sítích a na web
• Budete spravovat obsah na webu a sociálních sítích, spolupracovat s externím grafikem a programátorem
• Budete koordinovat a vyhodnocovat veškeré marketingové aktivity, ostatně, co by to bylo za firmu zaměřenou na datové analýzy, bez relevantních marketingových dat?
• V neposlední řadě, marketing a obchod jdou ruku v ruce, proto je velikou součástí vaší role spolupráce s obchodním týmem, aby jste společně podpořili zájem u potenciální klientely

Nabízíme:
• Možnost působení na zahraničních trzích
• Inovativní podněcující prostředí
• Top světové technologie, (Qlik Sense, Inphinity, Snowflake, Jedox, Vertica)

Zamestnanecké výhody, benefity

• Smlouva na dobu neurčitou
• 25 dní dovolené bez ohledu na věk po prvním odpracovaném roce
• Prostor pro osobní a profesní rozvoj
• Přístup orientovaný na dlouhodobou spolupráci
• Firemní fond pro relaxační, sportovní, odpočinkové nebo medicínské aktivity – Multisport
• Home-office s minimálním dojížděním do office
• Kanceláře v Bratislavě, Praze a Pardubicích dostupné neomezeně

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie ekonomického, manažérskeho alebo technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Potřebujeme „doer-a“ – někoho houževnatého, samostatného, kdo se neustále vzdělává v marketingových trendech, umí se chopit příležitosti
• Měli by jste mít zkušenost s psaním, blogováním, copywritingem, přorodzene tedy výbornou znalost českého jazyka
• Výborná znalost angličtiny kvůli komunikaci s partnery a kolegy (ústně, písemně)
• Taky by jste měli mít zkušenost a zálibu ve správě sociálních sítí
• Výhodou je vytváření a vyhodnocování PPCček, Google Analytics, generování leadů, příprava a realizace webinářů/eventů, zkušenosť s nějakým open source softwarem (např. WordPress), SEO.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme poradenská a implementačná firma, ktorej poslaním je maximalizovať hodnotu dát pre našich klientov. Za 22 rokov sme doteraz sprevádzali viac než 200 organizácií po celom svete pri tvorbe, adopcii alebo udržiavaní ich dátových riešení. V EMARKu sa sústreďujeme na preverené technológie – Qlik, Snowflake, Inphinity, Vertica, NodeGraph a ďalšie.
Vďaka nasadeniu a vášni pre dáta sme získali status Qlik Master Reseller pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko a Qlik Solutions Provider v Austrálii. EMARK dnes tvorí viac než 50 expertov, schopných adresovať akékoľvek dátové výzvy.

Viac informácií o histórii a ponúkaných službách nájdete na https://emarkanalytics.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4343752  Dátum zverejnenia: 1.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac