Senior Business Developer

EMARK s.r.o.

Westend Gate, Dúbravská cesta, Karlova Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2022
2 200 EUR/mesiacod 2 200 EUR + variabilná zložka (OTE od 3 500 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Business development v Emarku je v prvom rade o pochopení a vyriešení potrieb klienta prostredníctvom špičkovej BI technológie. Vaša činnosť na pozícii Senior Business Developer bude vyžadovať záujem o to ako vyriešiť špecifické potreby v konkrétnych priemyselných odvetviach. Vítaná je história v consultingu a dobrá znalosť odvetvia alebo príslušnej funkčnej oblasti (obchod, výroba, logistika, financie, účtovníctvo) Dnes už máme vyše vyše 200 klientov pôsobiacich naprieč rôznymi oblasťami a mnoho z nich naozaj prestížnych. Hľadáme ľudí s obchodným citom, energiou a nasadením, ktorí dokážu počúvať, pýtať sa a prepájať svet biznisu a technológii. Nepredávame totiž iba produkt ale pomocou technológie riešime všetky výzvy klientov súvisiace so spracovaním dát. Vzhľadom na našu pozíciu na trhu môžeme neskromne prehlásiť, že sa budete môcť učiť od najlepších v branži, radi podporíme vaše inovatívne nápady a tiež sa môžete tešiť na osobný aj profesionálny rozvoj.

Popis pracovnej pozície:
• Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí prostredníctvom všetkých dostupných nástrojov
• Starostlivosť o portfólio pridelených klientov a vytváranie partnerských obchodných vzťahov
• Identifikácia cieľov a potrieb klientov, definovanie riešenia s pridanou hodnotou pre klienta
• Uzatváranie obchodnej dohody s klientom, vyjednávanie ohľadom ceny a ďalších zmluvných podmienok s ohľadom na stanovené ciele
• Udržiavanie CRM databázy

Čo ponúkame:
• Neustály prísun potenciálnych klientov vďaka aktívnemu marketingu
• Možnosť pôsobenia na zahraničných trhoch
• Inovatívne podnecujúce prostredie
• Top svetové technológie, (Qlik Sense, Inphinity, Snowflake, Jedox, Vertica, )
• Zázemie špičkových expertov svetového formátu, prístup k partnerskému networku a zahraničnému know-how vďaka statusu Qlik Master Reseller
• Cestovanie za klientmi v rámci SR, ČR a v zahraničí

• Zaujímavý motivačný systém – nadštandardný fix a neobmedzená variabilná zložka
• Zmluva na dobu neurčitú
• 25 dní dovolenky bez ohľadu na vek po prvom odpracovanom roku
• Priestor pre osobný a profesijný rozvoj
• Perspektíva dlhodobej spolupráce
• Firemný fond na relaxačné, športové, oddychové alebo medicínske aktivity – Multisport
• Home-office s minimálnym dochádzaním do office,
• Kancelárie v Bratislave, Prahe a Pardubiciach dostupné neobmedzene

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky budeme kontaktovať tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie ekonomického, manažérskeho alebo technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• Pracovné skúsenosti v oblasti predaja alebo implementácie moderných softvérových technológií (respektíve aktívnej práce s nimi) na pozíciách manažér / sales / pre-sales / konzultant / projektový manažér, business analytik…
• Skúsenosti s consultingom, znalosť určitého odvetvia/funkčnej oblasti výhodou
• Znalosti z oblasti Business Intelligence, Manažérskvch Informačných Systémov, Business Analýzy, Procesnej
• Analýzy alebo Kontrolingu výhodou
• Anglický jazyk – pokročilý (slovom aj písmom)
• Zvládnutie MS Office nástrojov
• Schopnosť rýchlo zvládnuť‘ nové IT nástroje
• Vysokoškolské vzdelanie ekonomického, manažérskeho alebo technického smeru

Sme poradenská a implementačná firma, ktorej poslaním je maximalizovať hodnotu dát pre našich klientov. Za 22 rokov sme doteraz sprevádzali viac než 200 organizácií po celom svete pri tvorbe, adopcii alebo udržiavaní ich dátových riešení. V EMARKu sa sústreďujeme na preverené technológie – Qlik, Snowflake, Inphinity, Vertica, NodeGraph a ďalšie.
Vďaka nasadeniu a vášni pre dáta sme získali status Qlik Master Reseller pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko a Qlik Solutions Provider v Austrálii. EMARK dnes tvorí viac než 50 expertov, schopných adresovať akékoľvek dátové výzvy.

Viac informácií o histórii a ponúkaných službách nájdete na https://emarkanalytics.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4343488  Dátum zverejnenia: 1.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac