Junior BI Specialist

EMARK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2022
1 600 EUR/mesiacod 1 600 EUR + variabilná zložka (kvartálne a ročné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naši BI špecialisti pracujú v inšpiratívnom prostredí, ktoré prepája biznis a technológie. Ponúkame prostredie inovatívnej technologickej firmy, kde sa budete môcť rozvíjať v oblastiach, ktoré sú kľúčové pre riadenie akéhokoľvek biznisu – dátová analytika a business intelligence (BI). U nás stretnete expertov nielen na BI technológie, ale aj na špecifické prostredie konkrétnych odvetví – máme vyše 200 klientov, ktorí pôsobia naprieč rôznymi oblasťami. Budete sa môcť učiť na pozícii Junior BI Specialist od najlepších v brandži a radi podporíme vaše inovatívne nápady.

Popis pracovnej pozície:
• Implementácia Qlik a súvisiacich nástrojov pre klientov po metodickej aj technickej stránke
• Spolupodieľanie sa na analýze požiadaviek klienta a tvorba riešenia – v spolupráci so seniorom
• Tvorba dátových modelov, ETL procedúr, SQL výberov, reportov, analýz, what-if modelov, dashboardov, mashupov
• Poradenstvo pri nastavovaní reportov a analýz, komunikácia s klientom
• Možnosť školiť užívateľov pre prácu s Qlik s vytvorenými modelmi, reportami

• Zaujímavé projekty a kvalitný nástroj. BI technológie Qlik patria už dlhé roky do absolútnej svetovej špičky
• Prístup k najmodernejším poznatkom a trendom v oblasti Business Intelligence, Business Discovery a iné
• Atraktívny kvartálny a ročný bonus
• Zmluva na dobu neurčitú
• 25 dní dovolenky bez ohľadu na vek po prvom odpracovanom roku
• Priestor pre osobný a profesijný rozvoj
• Perspektíva dlhodobej spolupráce
• Firemný fond na relaxačné, športové, oddychové alebo medicínske aktivity – Multisport
• Home-office s minimálnym dochádzaním do office,
• Office v Bratislave, Prahe a Pardubiciach dostupný neobmedzene
• Príjemné pracovné prostredie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky budeme kontaktovať tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie ekonomického, manažérskeho alebo technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti s SQL databázami alebo programovaním
• Zvládnutie MS Office nástrojov
• Skúsenosti s VB sú výhodou
• Skúsenosť s BI nástrojmi, kontrolingom /reportingom sú výhodou
• Znalosti javascript, visual basic, c#, SQL alebo iného programovacieho jazyka sú výhodou
• Anglický jazyk – pokročilý (slovom aj písmom)
• Vzdelanie v oblasti technického, ekonomického alebo manažérskeho smeru

Sme poradenská a implementačná firma, ktorej poslaním je maximalizovať hodnotu dát pre našich klientov. Za 22 rokov sme doteraz sprevádzali viac než 200 organizácií po celom svete pri tvorbe, adopcii alebo udržiavaní ich dátových riešení. V EMARKu sa sústreďujeme na preverené technológie – Qlik, Snowflake, Inphinity, Vertica, NodeGraph a ďalšie.
Vďaka nasadeniu a vášni pre dáta sme získali status Qlik Master Reseller pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko a Qlik Solutions Provider v Austrálii. EMARK dnes tvorí viac než 50 expertov, schopných adresovať akékoľvek dátové výzvy.

Viac informácií o histórii a ponúkaných službách nájdete na https://emarkanalytics.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4343320  Dátum zverejnenia: 1.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac