Fakturant / Fakturantka

EMARK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
1.7.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacv závislosti od seniority a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného, samostatného a zodpovedného kolegu / kolegyňu, ktorého náplňou práce bude:

- Zodpovednosť za celý proces fakturácie (získanie a evidencia vstupných informácií, kontrola úplnosti a správnosti podkladov, vystavenie, zaslanie faktúr)
- Aktívna interná komunikácia s ostatnými členmi spoločnosti (obchodníci, zamestnanci vykazujúci prácu ako podklad k fakturácii), ako aj komunikácia so zákazníkmi a našimi pobočkami predovšetkým v SR, ČR, UK a príležitostne v Austrálii.
- Spolupráca s obchodným teamom, kontrola a evidencia objednávok a zmlúv.
- Komunikácia s externými účtovníkom a daňovým poradcom.
- Aktívne ovládanie aktuálnych zákonov a praktických skúseností riešenia rôznych pracovných zadaní v praxi (najmä problematiku DPH).
- Administratívne práce súvisiace s chodom pobočiek v UK a Austrálii.
- Participácia na interných kontrolách a inventarizácii.
- Komunikácia v angličtine s tímovými kolegami v UK a Austrálii a s úradmi v UK a Austrálii.
- Kontrola dodávateľských faktúr.
- Príprava dávky platieb v business bankingu.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť.
• Skúsenosti s vystavovaním faktúr.
• Presnosť a zmysel pre detail.
• Štruktúrovanosť a logicko-analytické myslenie.
• Tímová práca.
• Otvorenosť voči zmenám a flexibilita
• Proaktívnosť.
• Komunikatívnosť.
• Znalosť legislatívy súvisiacou s vedením podvojného účtovníctva prípadne IFRS a daňových zákonov.
• Skúsenosti s IT firmy či startupu sú vítané.
• Orientácia v podnikových informačných systémoch je vítaná.

Technické zručnosti:
- Angličtina - Slovom aj písmom, schopnosť zvládnuť telefonický rozhovor s native speakrom.
- Pokročilá znalosť práce v MS Office.
- Podvojné účtovníctvo – Pohoda, Profit365.
- Základy mzdového účtovníctva.
- Znalosť princípov konsolidácie účtovnej závierky.
- Skúsenosti s business inteligencie sú vítané.
- Skúsenosti s business banking sú vítané.

- Možnosť odborného rastu.
- Získanie unikátnych skúseností pri zavádzaní digitálnej transformácie interných procesov v spoločnosti.
- Priestor na sebarealizáciu v silne rastúcej skupine.
- Tréning v oblasti najmodernejších IT riešení pre podnikovú sféru, business inteligencie Qlik.
- Práca v súdržnom a priateľskom kolektíve, menej štruktúrovaná priateľská firemná kultúra.
- Časová flexibilita.
- Možnosť pracovať na čiastočný alebo plný home-office ale nie mimo dosahu Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

podniková ekonómia, účtovníctvo-audítorstvo, hospodárka informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Sme poradenská a implementačná firma, ktorej poslaním je maximalizovať hodnotu dát pre našich klientov. Za 22 rokov sme doteraz sprevádzali viac než 200 organizácií po celom svete pri tvorbe, adopcii alebo udržiavaní ich dátových riešení. V EMARKu sa sústreďujeme na preverené technológie – Qlik, Snowflake, Inphinity, Vertica, NodeGraph a ďalšie.
Vďaka nasadeniu a vášni pre dáta sme získali status Qlik Master Reseller pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko a Qlik Solutions Provider v Austrálii. EMARK dnes tvorí viac než 50 expertov, schopných adresovať akékoľvek dátové výzvy.

Viac informácií o histórii a ponúkaných službách nájdete na https://emarkanalytics.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4092338  Dátum zverejnenia: 31.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac