BI Specialist

EMARK s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Karlova Ves
Termín nástupu
03.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Juniorská pozícia minimálne 1300€ brutto + variabilná zložka (kvartálne a ročné odmeny) Seniorská pozícia minimálne 2000€ brutto + variabilná zložka (kvartálne a ročné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia Qlik a súvisiacich nástrojov pre klientov po metodickej aj technickej stránke
Analýza požiadaviek klienta a tvorba riešenia (samostatne ako aj v spolupráci so seniorom, Business Developerom či Presales Špecialistom)
Tvorba dátových modelov, ETL procedúr, SQL výberov, reportov, analýz, what-if modelov, dashboardov, mobilných aplikácií
Spolupráca s klientmi pri dosahovaní ich cieľov v oblasti rozvoja – vyššia efektivita, ziskovosť, výkonnosť…
Poradenstvo pri nastavovaní reportov a analýz, komunikácia s klientov
Školenie užívateľov pre prácu s Qlik a vytvorenými modelmi, reportami

Zaujímavé projekty a kvalitný nástroj. BI technológie Qlik patria už dlhé roky do absolútnej svetovej špičky, čo potvrdzujú aj nezávislé hodnotenia renomovaných analýz Gartner, BARC, Forrester a pod.
Implementovanie inovatívnych riešení, ktoré fungujú a majú prínos pre zákazníkov
Inšpiratívne, partnerské a férové prostredie
Mladý a nadšený tím kolegov
Prístup k najmodernejším poznatkom a trendom v oblasti Business Intelligence, Business Discovery, procesného riadenia, riadenia výkonnosti, strategického riadenia, riadenia nákladov.
Vzdelávanie v spolupráci s medzinárodnými partnermi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie ekonomického, manažérskeho alebo technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Nadšenie pre prácu s modernými progresívnymi softwarovými technológiami
Záujem zlepšovať sa a napredovať
Schopnosť rýchlo sa učiť nové BI nástroje a IT technológie
Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
Dobré komunikačné zručnosti
Proaktivita a pozitívny prístup pri riešení problémov
Schopnosť efektívne pracovať samostatne aj v tíme
Ochota a schopnosť hľadať aj neštandardné riešenia
Ochota porozumieť potrebe klienta a hľadať pre neho najvhodnejšie riešenie

Odborné požiadavky:
Skúsenosti s SQL databázami alebo programovaním
Zvládnutie MS Office nástrojov
Skúsenosti s VB sú výhodou
Skúsenosť s BI nástrojmi, kontrolingom /reportingom sú výhodou
Znalosti javascript, visual basic, c#, SQL alebo iného programovacieho jazyka sú výhodou

EMARK je kompetenčné, implementačné a vzdelávacie centrum pre Qlik Sense, QlikView a všetky relevantné súvisiace nástroje a nadstavby pre reporting, planning, web analytics, geoanalýzy, advanced analytics / machine learning, big data,.. Sme najskúsenejší autorizovaný Qlik partner na Slovensku a v Česku, aktívny tiež v iných krajinách Európy a v Austrálii. Venujeme sa výhradne riešeniam visual analytics na platforme Qlik, čo nám dovoľuje do hĺbky rozvíjať expertízu v technológii, ktorá je celosvetovo hodnotená ako jeden z top lídrov na trhu v oblasti business intelligence.

Naši zamestnanci pracujú v inšpiratívnom prostredí, ktoré prepája biznis a technológie. Ponúkame prostredie inovatívnej technologickej firmy, kde sa budete môcť rozvíjať v oblastiach, ktoré sú kľúčové pre riadenie akéhokoľvek biznisu – dátová analytika a business intelligence (BI). U nás stretnete expertov nielen na BI technológie, ale aj na špecifické prostredie konkrétnych odvetví – máme vyše 160 klientov, ktorí pôsobia naprieč oblasťami, mnoho z nich naozaj prestížnych. Budete sa môcť učiť od najlepších v branži, radi podporíme vaše inovatívne nápady a tiež sa môžete tešiť na osobný aj profesionálny rozvoj.

Viac informácií o histórii a ponúkaných službách nájdete na https://emarkanalytics.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dúbravská cesta 14
841 04 Bratislava
ID: 3392939   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Juniorská pozícia minimálne 1300€ brutto + variabilná zložka (kvartálne a ročné odmeny) Seniorská pozícia minimálne 2000€ brutto + variabilná zložka (kvartálne a ročné odmeny)