Business Development Representative

EMARK s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Karlova Ves
Termín nástupu
03.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
minimálne 1300 brutto/mesiac + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontaktovanie súčasných a potenciálnych zákazníkov najmä telefonicky
Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí prostredníctvom všetkých dostupných nástrojov
Starostlivosť o portfólio pridelených klientov a vytváranie partnerských obchodných vzťahov
Udržiavanie CRM databázy

Neustály prísun potenciálnych klientov vďaka aktívnemu marketingu
Školenie v spracovanej a v praxi overenej obchodnej metodike merateľne vedúcej k výsledkom
Predaj inovatívnych manažérskych riešení, uplatňovanie najmodernejších svetových metodík, postupov
Inšpiratívne, partnerské a férové prostredie
Mladý a nadšený tím kolegov
Prístup k najmodernejším poznatkom a trendom v oblasti Business Intelligence, Business Discovery, procesného riadenia, riadenia výkonnosti, strategického riadenia, riadenia nákladov.
Vzdelávanie v spolupráci s medzinárodnými partnermi

Kľúčové osobnostné predpoklady pre dosiahnutie excelentných výsledkov:

Schopnosť a ochota identifikovať potrebu klienta a viesť predajný rozhovor
Schopnosť a ochota navrhovať, resp. spoločne s klientom nachádzať riešenia
Výborné komunikačné zručnosti
Zameranie na výkon a cieľ
Schopnosť rýchlo reagovať a premeniť príležitosť na výsledok
Zameranie na potreby zákazníka
Záujem a nadšenie z nového
Zodpovedný, spoľahlivý a proaktívny prístup pri riešení úloh, problémov a požiadaviek

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie ekonomického, manažérskeho alebo technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborné požiadavky:

Skúsenosti s telefonickou komunikáciou alebo klientskou podporou
Relevantné pracovné skúsenosti v oblasti predaja alebo implementácie moderných softvérových technológií (respektíve aktívnej práce s nimi) na pozíciách manažér / sales / pre-sales / konzultant / projektový manažér, business analytik… výhodou
Znalosti z oblasti Business Intelligence, Manažérskvch Informačných Systémov, Business Analýzy, Procesnej Analýzy alebo Kontrolingu sú výhodou
Schopnosť rýchlo zvládnuť‘ nové IT nástroje

EMARK je kompetenčné, implementačné a vzdelávacie centrum pre Qlik Sense, QlikView a všetky relevantné súvisiace nástroje a nadstavby pre reporting, planning, web analytics, geoanalýzy, advanced analytics / machine learning, big data,.. Sme najskúsenejší autorizovaný Qlik partner na Slovensku a v Česku, aktívny tiež v iných krajinách Európy a v Austrálii. Venujeme sa výhradne riešeniam visual analytics na platforme Qlik, čo nám dovoľuje do hĺbky rozvíjať expertízu v technológii, ktorá je celosvetovo hodnotená ako jeden z top lídrov na trhu v oblasti business intelligence.

Naši zamestnanci pracujú v inšpiratívnom prostredí, ktoré prepája biznis a technológie. Ponúkame prostredie inovatívnej technologickej firmy, kde sa budete môcť rozvíjať v oblastiach, ktoré sú kľúčové pre riadenie akéhokoľvek biznisu – dátová analytika a business intelligence (BI). U nás stretnete expertov nielen na BI technológie, ale aj na špecifické prostredie konkrétnych odvetví – máme vyše 160 klientov, ktorí pôsobia naprieč oblasťami, mnoho z nich naozaj prestížnych. Budete sa môcť učiť od najlepších v branži, radi podporíme vaše inovatívne nápady a tiež sa môžete tešiť na osobný aj profesionálny rozvoj.

Viac informácií o histórii a ponúkaných službách nájdete na www.emark.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dúbravská cesta 14
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: MICHAELA LACKO-VRABCOVÁ
Tel.: +421948949636
E-mail: poslať životopis
ID: 3392709   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   minimálne 1300 brutto/mesiac + variabilná zložka