Office Manager

EMARK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie celkového chodu spoločnosti
• Evidencia dokumentácie (automobily, telefóny, poistky,...)
• Komunikácia s dodávateľmi, s verejnými inštitúciami
• Spracovanie dochádzky a účtovných dokladov - tvorba podkladov k mzdám
• Evidencia pokladne
• Zabezpečovanie ubytovania, cestovných lístkov, leteniek.
• Organizovanie firemných akcií, sharingov
• Rozvoj pracovného prostredia
Zabezpečenie chodu recepcie
• Preberanie a prepájanie telefonátov
• Uvítanie návštev
• Zabezpečenie občerstvenia, nákupy
• Vybavenie pošty
• Distribúcia korešpondencie
Support sales procesu:
• Evidencie v internom systéme PRM, komunikácia s partnerom, prevažne e-mailová
• Evidencia a práca v CRM, kontrola dochádzky obchodníkov, evidencia oportunít, práca s cenníkmi.
• Spracovanie týždenných reportov pre obchodný team
• Čiastočná príprava ponúk pre klientov, v prípade potreby účasť na aukcii

• Inšpiratívne, partnerské a férové prostredie
• Mladý a nadšený tím kolegov
• Prístup k najmodernejším poznatkom a trendom v oblasti business intelligence, visual analytics, procesného riadenia, riadenia výkonnosti, strategického riadenia, riadenia nákladov.
• Vzdelávanie v spolupráci s medzinárodnými partnermi

Motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku posielajte prosím na recruit@emark.sk. Po posúdení budú vybraní uchádzači kontaktovaní a pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vynikajúce komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie
• Pozitívne myslenie
• Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
• Samostatnosť, tvorivosť
• Proaktivita a pozitívny prístup pri riešení problémov
• Schopnosť efektívne pracovať samostatne aj v tíme
• Zvládnutie MS Office nástrojov
• Základná znalosť angličtiny nevyhnutná, pokročilá angličtina výhodou
• Vodičsky preukaz skupiny B a prax v šoférovaní výhodou

EMARK je kompetenčné, implementačné a vzdelávacie centrum pre Qlik Sense, QlikView a všetky relevantné súvisiace nástroje a nadstavby pre reporting, planning, web analytics, geoanalýzy, advanced analytics / machine learning, big data,.. Sme najskúsenejší autorizovaný Qlik partner na Slovensku a v Česku, aktívny tiež v iných krajinách Európy a v Austrálii. Venujeme sa výhradne riešeniam visual analytics na platforme Qlik, čo nám dovoľuje do hĺbky rozvíjať expertízu v technológii, ktorá je celosvetovo hodnotená ako jeden z top lídrov na trhu v oblasti business intelligence.

Viac informácií o histórii a ponúkaných službách nájdete na www.emark.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dúbravská cesta 14
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: MICHAELA LACKO-VRABCOVÁ
Tel.: 02/5564 1106
E-mail: poslať životopis
ID: 3260606   Dátum zverejnenia: 4.12.2017