Java Developer

eMan a.s.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 100 300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho eManího týmu hledáme člověka, který se nebojí vyhrnout si rukávy a podílet se na vývoji kvalitních informačních systémů. Cíl není malý… pomáháme velkým klientům v systematizaci dokumentace. Hledáme někoho, kdo má vybroušené zkušenosti s JavaEE a to ideálně jak na frontendu, tak na backendu. Pokud ale ovládáš jen BE, nebo pouze FE. Nenech se odradit a ozvi se! Čti dál a dozvíš se víc!

KOHO AKTUÁLNĚ HLEDÁME?

Rozšiřujeme náš Java tým a proto hledáme nového kolegu se zkušeností s technologiemi:

  • JavaEE, Spring, JPA (ideálně Hibernate), XML, SQL (ideálně zkušenost přímo s PostgreSQL), web services

CO BY BYLO JEŠTĚ FAJN UMĚT?

  • dokážeš použít frontend framework (Gwt/SmartGwt) a metodologii vývoje (continuous integration, TDD, agilní metodiky)
  • znáš ideálně i Wicket, Maven, Jasper reports, Java Crypto API, JAXB, Design Patterns

KOMU U NÁS BUDE DOBŘE?

  • lákají tě projekty, které přispívají ke zlepšení technologické úrovně státní správy
  • máš nápady a jsi rád, pokud máš možnost je využít v praxi
  • hledáš možnost pracovat remote, ale rád/a i občas dorazíš do kanceláře v Brně
  • chceš pracovat v týmu, kde se lidé vzájemně posouvají a podporují
  • mezi eMany jsme udělali průzkum, čeho si váží nejvíce a odpověď je jasná… skvělé party lidí, flexibility a technologií

JAK TO U NÁS FUNGUJE A CO ZÍSKÁŠ?

  • Časová flexibilita
  • Pořádáme pravidelné firemní akce a utužujeme kolektivy na nejednom teambuildingu
  • Na dress code si u nás nehrajeme – tenisky nebo žabky? Je to na tobě
  • Pracujeme s šikovnými nástroji, jako je Slack nebo Google Workspace
  • Čeká tě kamarádský tým, na který se můžeš spolehnout
  • Kanceláře máme dog friendly
  • Samostatnosti se nebojíme a budeme počítat s tím, že ty také ne
  • Zajišťujeme interní i externí vzdělávání, sdílíme know-how, a navíc ti dáme i 11 volných dní ke vzdělávání
  • Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi eManem, proto budeš moci pilovat svou výhovornost na jazykových kurzech
  • Naše firemní kultura stojí za vyzkoušení, více si o ní můžeš přečíst na Atmoskopu: https://www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/2975246-eman-a-s

PROČ EMAN?

V eManu se specializujeme na vývoj mobilních a webových aplikací a související služby, jako jsou UI/UX design, podpora a servis, outsourcing IT specialistů a poskytování konzultací. Naše zákazníky najdeš v automobilovém průmyslu, energetice, bankovnictví, pojišťovnictví nebo třeba ve službách. A i když jsme nedávno otevřeli pobočku ve Spojených státech amerických, jsme stále 100% česká firma bez zahraničních majitelů. Proto jsme schopni pracovat rychle, efektivně a nejsme svázáni žádnými zdlouhavými procesy nebo směrnicemi. Námi vyvinutá řešení potvrzují desítky získaných ocenění, na která jsme patřičně hrdí. A jelikož nejsme korporát, pořád se všichni známe jménem a jsme schopní táhnout za jeden provaz.

Informace o náboru

ID: 4216814  Dátum zverejnenia: 5.12.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc