Project Coordinator – Talent Management Specialist

EMA – Development and Mobility Agency

Miesto práce
Nivy Tower, Mlynské nivy, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2023 (ASAP)
3 000 EUR/mesiacŽivnosť: od 3.000 EUR/mesiac (Mandátna zmluva); resp. Pracovný pomer: od 2.200 EUR/mesiac (Pracovná zmluva); Práca na plný úväzok; Finálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra EMA hľadá do svojho tímu Project Coordinator – Talent Management Specialist so skúsenosťami s realizáciou medzinárodných projektov.

Informácie o organizácii:
EMA – Development and Mobility Agency je mimovládna organizácia aktívna v oblasti zahraničnej študentskej a pracovnej mobility a medzinárodnej rozvojovej pomoci a to najmä v sektore IKT. Projekty EMA sú financované Ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitostí SR cez rozvojovú pomoc SlovakAid, Európskou komisiou a U.S. Department of State.

Informácia o projekte:
Cieľom programu ´Digitálne talenty´ je pracovná mobilita medzi Slovenskom a Ukrajinou/Moldavskom v sektore informačných a komunikačných technológií a podpora rozvoja vzájomnej spolupráce. Projekt trvá 36 mesiacov a realizuje sa v partnerstve s vládnymi inštitúciami MZVaEZ SR, MIRRI SR, Digitálnou koalíciou SR, akademickou sférou a súkromným IKT sektorom – spoločnosťami ESET, ORANGE, IBM, Soitron.

Náplň práce a zodpovednosti:

Pod vedením projektového manažéra bude Project Coordinator – Talent Management Specialist zodpovedať za:
- plánovanie, prípravu a realizáciu aktivít programu na Slovensku, Ukrajine a v Moldavsku,
- realizáciu informačných seminárov (pred-odchodovej, po-príchodovej orientácie) pre účastníkov programu mobility a kurzov medzi-kultúrnych kompetencií pre zamestnávateľov,
- prípravu a realizáciu aktivít súvisiacich s náborom, prihlásením sa do programu a výberového procesu; kontrolu a skríning zaslaných žiadosti, posúdenie či kandidáti spĺňajú kritéria pre zaradenie do programu,
- odbornú asistenciu pri zabezpečení príchodu talentov na Slovensko,
- výber dodávateľov a koordináciu realizácie jazykových a odborných kurzov po príchode na Slovensko,
- prípravu komunikačných a informačných materiálov a PR výstupov projektu, koordinácia informačnej kampane v spolupráci s PR agentúrou,
- podporu slovenských zamestnávateľov pri mentoringu účastníkov programu mobility na pracovisku,
- koordinácia a monitoring aktivít, ktoré v projekte realizujú projektoví partneri na Slovensku, Ukrajine a v Moldavsku,
- prípravu obsahových správ v spolupráci s projektovým tímom a projektovými partnermi,
- analýzu a spracovanie informácií súvisiacich s témami zahraničnej študentskej a pracovnej mobility,
- realizácia služobných ciest na Slovensku a v zahraničí,
- iné aktivity vyplývajúce z povahy pracovnej pozície.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej organizácii a spolupráca so skúseným projektovým tímom,
- možnosť získať skúsenosti s finančným riadením projektov financovaných rôznymi donormi,
- príjemné kancelárske priestory,
- možnosť flexibilného pracovného času a v prípade potreby možnosť práce z domu vo vybrané dni v pracovnom týždni na základe dohody.

CV a motivačný list v SJ pošlite na [email protected] do 26. marca 2023. Do predmetu emailu uveďte Project Coordinator – Talent Management Specialist. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky. Preferujeme čo najskorší možný termín nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie, prednostne v oblasti spoločenských vied, medzinárodných vzťahov, ekonómie, a riadenia procesov alebo alternatívnej kombinácie relevantných školení a skúseností v oblasti riadenia a implementácie projektov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vzdelanie a skúsenosti:
- vysokoškolské vzdelanie, prednostne v oblasti spoločenských vied, medzinárodných vzťahov, ekonómie, a riadenia procesov alebo alternatívnej kombinácie relevantných školení a skúseností v oblasti riadenia a implementácie projektov,
- minimálne 3 a viac rokov skúseností na pozícii projektového koordinátora a s realizáciou medzinárodných projektov,
- minimálne 1 a viac rokov skúseností s koordináciou a realizáciou projektov v oblasti študentskej/pracovnej mobility a/alebo medzinárodného rozvoja,
- skúsenosti s náborom, výberom a skríningom uchádzačov o zamestnanie (ideálne na IKT pozície) výhodou,
- skúsenosti s prípravou a realizáciou seminárov a školení. Znalosť neziskového prostredia a skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov výhodou,
- pokročilá úroveň počítačovej gramotnosti, pokročilá znalosť aplikácií MS Office (MS Excel, MS Word), emailové a komunikačné platformy (MS Teams, Webex, Zoom),
- schopnosť komunikovať slovom a písmom v anglickom jazyku – úroveň C1.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- logické a analytické uvažovanie,
- zmysel pre detail, dobrý time manažment a organizácia práce,
- doručovanie výsledkov v stanovených termínoch,
- aktívny a iniciatívny prístup, osobné nasadenie,
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy; výborné organizačné a komunikačné schopnosti.

EMA – Development and Mobility Agency je mimovládna organizácia aktívna v oblasti študentskej a pracovnej mobility a medzinárodnej rozvojovej pomoci. Projekty na ktorých EMA pracuje, sú zamerané na zahraničnú študentskú a pracovnú mobilitu prioritne v sektore IKT. Projekty EMA sú financované Ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitostí SR cez rozvojovú pomoc SlovakAid, Európskou komisiou a U.S. Department of State.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4532577  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac