Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Elektrikár / elektromechanik / elektrotechnik

ELZETtech, s. r. o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiacOdmeny a bonusy v podobe 13. a 14. platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí na pozície elektrikár - vedúci pracovník, elektrikár a pomocný elektrikár, elektromechanik a elektrotechnik. Ich pracovnou náplňou sú inštalácie silnoprúdu, slaboprúdu, bleskozvodov, NN a ďalšie elektroinštalačné práce. Pôsobíme na západnom Slovensku, v Trenčianskom a Žilinskom kraji. Bližšie informácie dostanete na t.č.: 0910919385.

Možný pracovný rast a s tým aj rast mzdy, 13. aj 14. plat, služobné auto...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

samostatnosť pri riešení úloh, slušné chovanie a vystupovanie voči klientom

Sme spoločnosť zaoberajúca sa prácou v obore elektroinštalácií. Zameriavame sa silnoprúd, slaboprúd, zabezpečovacie systémy, bleskozvody, prípojky NN.
Nájdete nás aj na elzettech.sk
ID: 3547780  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac