1 200 - 1 700 EUR

Elektrikár / elektromechanik / elektrotechnik

ELZETtech, s. r. o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí , prípadne partiu na pozíciu elektrikára, elektromechanika, elektrotechnika. Ich pracovnou náplňou sú inštalácie silnoprúdu, slaboprúdu, bleskozvodov, NN a ďalšie elektroinštalačné práce. Pôsobíme väčšinou v Trenčianskom a Žilinskom kraji, ale aj v Bratislave.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200€ - 1700€ mesačne

Možný pracovný rast a s tým aj rast mzdy

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, elektrotechnik s paragrafom aspoň 21

Vodičský preukaz

B

samostatnosť pri riešení úloh, slušné chovanie a vystupovanie voči klientom

Sme spoločnosť zaoberajúca sa prácou v elektroinštalácií. Zameriavame sa silnoprúd, slaboprúd, zabezpečovacie systémy, bleskozvody, prípojky NN. Robíme aj revízie a prípadne odstraňovanie závad, pracujeme na väčších projektoch ako je rekonštrukcia futbalového štadióna v Dubnici nad Váhom, rekonštrukcie MŠ, výstavba bytových komplexov a pod.

220
018 21 Dolný Lieskov
ID: 3547780   Dátum zverejnenia: 17.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€ - 1700€ mesačne