Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič montážnej plošiny a nákladného auta ( prípadne minibáger)

ELZA Elektromontážny závod Bratislava a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 2 000 EUR/mesiacmesačné prémie, platené všetky nadčasy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava materiálov a práca s montážnou plošinou v rámci stavieb. (práca s minibágrom vítaná)

- zabezpečené ubytovanie
- hradené ubytovanie
- zamestnávateľ prepláca stravné , diéty
- mesačné prémie
- platené všetky nadčasy a príplatky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Vodič s oprávnením C, vítané sú oprávnenia na prácu s bágrom (minibáger)

Naša spoločnosť bola založená začiatkom roku 1992 a ponúka komplexne zabezpečiť výstavbu a údržbu elektrických silnoprúdových a slaboprúdových zariadení prostredníctvom svojich odštepných závodov v Bratislave, Žiline a Košiciach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4355817  Dátum zverejnenia: 29.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac