Žeriavnik / Operátor strojov a zariadení na výrobu betónu

ELV PRODUKT a.s.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
4,8 EUR/hod.Nástupná mesačná mzda so všetkými príplatkami: cca 900-950€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ovládanie elektrického mostového žeriavu ( 12,5t ) - ovládanie z kabíny
- nakladanie a vykladanie materiálu a výrobkov
- ďalšia práca so zdvíhacími zariadeniami v hale na finalizáciu betónových výrobkov

Práca je vhodná pre ženy aj mužov.

Dvojzmenná prevádzka (6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00).
Pracovná doba PONDELOK - PIATOK.

- Stabilná práca v spoločnosti so 60 ročnou tradíciou
- Dochádzkový bonus 85€/mesiac
- Príspevok do III. piliera pre všetkých zamestnancov
- Vernostná odmena
- Jubilejná odmena
- Vzdelávací program
- Zvýhodnené stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení
- Dodatočný systém zdravotnej starostlivosti

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na [email protected] .
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Manuálna zručnosť
Samostatnosť
Spoľahlivosť

ELV Produkt a.s. Senec je najväčším slovenským výrobcom predpätých betónových a oceľových stožiarov s viac ako 60 ročnou tradíciou a patrí medzi najväčších producentov uvedeného sortimentu v regióne V4.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3875531  Dátum zverejnenia: 20.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.