Elektrikár údržby

ELV PRODUKT a.s.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ stravovacia karta ( stravné 6,50€/zmena )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ​Denná údržba elektrických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti
  • Operatívne riešenie vzniknutých problémov
  • Diagnostika a oprava elektrických strojov a zariadení
  • Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov
  • Kontrola ručného elektrického náradia
  • Bežné údržbárske práce v rámci správy majetku

Práca na 1 zmenu PO-PIA, po zácviku práca v 2 zmennej prevádzke + úprava mzdových podmienok.

  • ​Dochádzkový bonus
  • 37,5 hod. týždenný pracovný čas
  • Príspevok do III. piliera
  • Vernostné odmeny
  • Jubilejné odmeny
  • Zvýhodnené stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení
  • Vzdelávací program
  • Dodatočný systém zdravotnej starostlivosti

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na [email protected] .
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • ​Platné osvedčenie elektrikára

           ( vyhláška MPSVR SR č.508/2009 Z.z. § 22 )

  • Platný preukaz VZV výhodou
  • Manuálna zručnosť

ELV Produkt a.s. Senec je najväčším slovenským výrobcom predpätých betónových a oceľových stožiarov s viac ako 60 ročnou tradíciou a patrí medzi najväčších producentov uvedeného sortimentu v regióne V4.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Martina Polakovičová
Tel.: +421918240523
E-mail: poslať životopis
ID: 3225582  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac