Elektrikár údržby

ELV PRODUKT a.s.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Každodenná údržba elektrických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti.
Operatívne riešenie vzniknutých problémov na elektrických zariadeniach.
Diagnostika a oprava elektrických strojov a zariadení.
Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov.
Kontrola ručného elektrického náradia.
Ďalšie údržbárske práce v rámci správy majetku.

Práca na 1 zmenu, v prípade potreby zastupovanie elektrikára v 2 zmennej výrobe.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900€

Dochádzkový bonus
Príspevok do III. piliera
Vernostné odmeny
Jubilejné odmeny
Zvýhodnené stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení
Vzdelávací program
Dodatočný systém zdravotnej starostlivosti

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na [email protected] .
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Platné osvedčenie elektrikára
( vyhláška MPSVR SR č.508/2009 Z.z. § 22 )

Manuálna zručnosť

ELV Produkt a.s. Senec je najväčším slovenským výrobcom predpätých betónových a oceľových stožiarov so 60 ročnou tradíciou a patrí medzi najväčších producentov uvedeného sortimentu v regióne V4.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Nitrianska 3
903 12 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Martina Polakovičová
Tel.: +421918240523
E-mail: poslať životopis
ID: 3225582   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900€