Elektromontér - VN, NN

ELTRA, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 800 EUR/mesiac+ mesačné prémie, ročné odmeny, preplácaná práca nadčas a iné príplatky, cestovné náhrady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- elektromontážne práce na NN a VN zariadeniach;
- výstavba vonkajších distribučných NN a VN vedení;
- montáž kábelových súborov NN a VN;
- výstavba elektrických zariadení a transformačných staníc;
- montáž silnoprúdových technologických zariadení.

Miesto výkonu práce: Slovenská republika, Česká republika (práca vyžaduje cestovanie na turnusy).

- stravné lístky / finančný príspevok na stravovanie v hodnote 6,00 EUR (príspevok zamestnávateľa je 66,7 % z tejto hodnoty + príspevok zo sociálneho fondu vo výške 1,00 EUR na každú stravovaciu poukážku);
- príplatky za prácu cez víkend a štátne sviatky, príplatky za prácu nadčas;
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 2% z príjmu zamestnanca;
- mesačné a ročné prémie;
- príspevok na rekreáciu;
- karta Multisport s príspevkom zamestnávateľa vo výške 50%;
- príspevok za darovanie krvi v hodnote 50 EUR a za bronzovú, striebornú a zlatú Jánskeho plaketu až do výšky 800 EUR;
- príspevok pri životnom a pracovnom jubileu;
- teambuilding;
- ubytovanie;
- zázemie v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti;
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím svoj profesný životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na adresu [email protected] alebo reagujte priamo cez portál profesie.

Do záhlavia správy uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Vopred ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobné výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické vzdelanie

- dobrý zdravotný stav,
- fyzická zdatnosť,
- odborné elektrotechnické vzdelanie,
- vodičský preukaz výhodou.

Spoločnosť ELTRA, s.r.o. je tradičná spoločnosť dlhodobo etablovaná v oblasti montáže a údržby trakčných vedení na železničných tratiach a v oblasti silnoprúdových rozvodov.

Spoločnosť ELTRA, s.r.o. je členom medzinárodnej skupiny EP Industries, a.s.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4789903  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac