Inšpektor kvality - strojárenská výroba

Eltek s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacročná odmena,mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Dbá na to, aby vystupujúce materiály spĺňali požiadavky ISO noriem v oblasti sledovanosti/kontrola kódov, zabezpečuje identifikáciu.
• V zmysle platných procedúr označuje stav materiálu po kontrole/uvoľnený, dočasne pozastavený, zamietnutý.
• V prípade zistenia a odhalenia skrytej nezhody vo výrobnom procese spolupracuje s úsekom výroby a Technickým úsekom na riešení nezhody.
• V prípade zistenia nezhody vo výrobnom procese spolupracuje s odborom výroby a odborom logistiky na stiahnutím materiálu z výroby.
• Po stiahnutí takéhoto materiálu z výrobného procesu postupuje tak, akoby bola nezhoda zistená pri vstupnej kontrole materiálu.
• Zabezpečuje plnenie operatívnych úloh zadaných vedúcim.
• Zúčastňovať sa odborných školení a školení zameraných na environmentálny manažment.
• Pri riadení hore uvedených činností má na zreteli plnenie úloh vyplývajúcich z environmentálnej politiky spoločnosti.
• Dodržiava pravidlá a pracuje v súlade s cieľmi stanovenými v oblasti environmentálneho manažmentu.
• Pomáha MRB koordinátorovi pri sortovaní, presúvaní a úprave nezhodných materiálov do a z lokácie MRB.
• Informuje zodpovedných pracovníkov o nezhodách zistených pri kontrole partov.
• Kontrola a posúdenie materiálu z lokácie – materiál vrátený z výroby.
• Vykonáva kontrolu dodržiavania predpisov systému kvality v oblasti spracovania a manipulácie s materiálom v celom procese poskytovanom firmou a informovať o nedostatkoch.
• Sortovanie a ďalšie konanie súvisiace s vysporiadaním materiálu.

- sociálny program a systém benefitov, bližšie informácie sa uchádzač dozvie na osobnom pohovore
- zabezpečenie firemnej autobusovej dopravy

Práca na 2 zmeny , bližšie informácie sa uchádzač dozvie na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti kvality v strojárskej výrobe

Počet rokov praxe

1

flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, komunikačné zručnosti

Spoločnosť Eltek s.r.o. vznikla akvizíciou americkej spoločnosti Valere Power spoločnosťou Eltek ASA. Spoločnosť Eltek ASA vznikla ako holdingová spoločnosť akvizíciou menších spoločností Nórskou firmou Eltek Energy. Táto vznikla v roku 1971 v Nórsku. Od 01. 11. 2005 pôsobí aj na Slovensku, od 24. 08. 2007 pod značkou Eltek Valere, s.r.o. Táto globálna spoločnosť sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel. Od 14.1.2012 bol zmenený názov spoločnosti - Eltek s.r.o. V roku 2015 prešla spoločnosť pod skupinu Delta s nezmeneným názvom Eltek s.r.o.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Stanová
Tel.: +421 44 5233 243
E-mail: poslať životopis
ID: 4793738  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac