Projektový inžinier - technik

Eltek s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
asap
1 400 EUR/mesiacpolročný bonus, koncoročný bonus, bonus hodnotenie nadriadeného , celofiremný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skúma a analyzuje vstupné informácie, ktorými sú designové návrhy zákazníka, špecifikácie a manuály, potrebné k definovaniu vyrobiteľnosti, k realizácii návrhu alebo aplikácie
- koordinuje elektrický a mechanický design s ostatnými inžiniermi, s cieľom vytvoriť požadované riešenia, zodpovedá za celkový návrh
- vytvára a definuje kusovník pre systémy, kity a ostatné príslušenstvo
- poskytuje podporu pri tvorbe výrobnej dokumentácie vrátane výkresov a testovacích procedúr
- poskytuje podporu pri tvorbe dokumentácie pre zákazníka na základe platných postupov a procedúr
- kooperácia s ostatnými oddeleniami
- vykonáva ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného, aktuálne bežiacich projektov a platných procedúr

- Bonus hodnotenie nadriadeného
- Celofiremný bonus
- Polročný a koncoročný bonus
- Možnosť využívania relaxačných aktivít v neďalekom hoteli (bazén, wellness, masáž).
- Príspevok na okuliare vo výške 30,- Eur.
- Príspevok pri narodení dieťaťa a svadbu.
- Možnosť zúčastňovať sa na celofiremných spoločenských akciách
- Celozávodná letná a zimná dovolenka.
- Zabezpečenie firemnej autobusovej dopravy
- Jednorazový náborový bonus vo výške 500 Eur po odpracovaní 6 mesiacov v spoločnosti
- Školenie na pozíciu je zabezpečené
- Bližšie informácie sa uchádzač dozvie na pracovnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, precíznosť, tímová spolupráca, odolnosť voči stresu, záujem o sebarozvoj v pracovnej oblasti
§ 22 Vyhláška č. 508/2009 Z.z.
Znalosti v oblasti elektrotechniky a mechaniky
Anglický jazyk – podmienkou je aktívna znalosť slovom aj písmom

Spoločnosť Eltek s.r.o. vznikla akvizíciou americkej spoločnosti Valere Power spoločnosťou Eltek ASA. Spoločnosť Eltek ASA vznikla ako holdingová spoločnosť akvizíciou menších spoločností Nórskou firmou Eltek Energy. Táto vznikla v roku 1971 v Nórsku. Od 01. 11. 2005 pôsobí aj na Slovensku, od 24. 08. 2007 pod značkou Eltek Valere, s.r.o. Táto globálna spoločnosť sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel. Od 14.1.2012 bol zmenený názov spoločnosti - Eltek s.r.o. V roku 2015 prešla spoločnosť pod skupinu Delta s nezmeneným názvom Eltek s.r.o.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Stanová
Tel.: +421 44 5233 243
E-mail: poslať životopis
ID: 4765961  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac