Elektromechanik 2 zmeny

Eltek s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
ASAP
865 - 910 EUR/mesiacbonus hodnotenie nadriadeného, celofiremný bonus, dochádzkový bonus, polročný bonus, koncoročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a rozdelenie materiálu pre montáž, podľa podskupín a finálnych výrobkov.
- Zostavovanie a montáž elektrotechnických výrobkov a systémov podľa výrobnej dokumentácie a pracovných postupov.
- Zapojenie systémov podľa schém a pracovných postupov.
- Kontrola elektrotechnických výrobkov a systémov podľa sprievodnej dokumentácie.
- Zistenie a odstránenie chýb na elektrotechnických výrobkoch a systémoch podľa technickej dokumentácie.
- Udržiavanie pridelených miest podľa štandardu 5S
- Mechanická úprava dielov použitých dielov/ ak je potrebne podľa dokumentácie.

- Pracovná zmluva bude uzatvorená na dve zmeny, pracovný čas od 6:00 do 14:00 a od 14:00 do 22:00

- Bonus hodnotenie nadriadeného
- Dochádzkový bonus
- Celofiremný bonus
- Polročný a koncoročný bonus
- Bonus za odpracovanie 12tky - 12 Eur
- Príplatok za poobednú zmenu
- Možnosť využívania relaxačných aktivít v neďalekom hoteli (bazén, wellness, masáž).
- Príspevok na okuliare vo výške 30,- Eur.
- Príspevok pri narodení dieťaťa a svadbu.
- Možnosť zúčastňovať sa na celofiremných spoločenských akciách
- Celozávodná letná a zimná dovolenka.
- Práca v čistom prostredí
- Zabezpečený pitný režim počas celého dňa
- Pri nástupe každý pracovník obdrží pracovné oblečenie, topánky
- Zabezpečenie firemnej autobusovej dopravy
- Jednorázový náborový bonus vo výške 500 Eur po odpracovaní 6 mesiacov v spoločnosti
- Bližšie informácie sa uchádzač dozvie na pracovnom pohovore

Vhodní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor, kde sa dozvedia bližšie informácie o danej pozície. Ostatní kandidáti budú vyrozumení mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika - výhodou, nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Tímová spolupráca
- ochota učiť sa
- zaškolenie na pozíciu je zabezpečené

Spoločnosť Eltek s.r.o. vznikla akvizíciou americkej spoločnosti Valere Power spoločnosťou Eltek ASA. Spoločnosť Eltek ASA vznikla ako holdingová spoločnosť akvizíciou menších spoločností Nórskou firmou Eltek Energy. Táto vznikla v roku 1971 v Nórsku. Od 01. 11. 2005 pôsobí aj na Slovensku, od 24. 08. 2007 pod značkou Eltek Valere, s.r.o. Táto globálna spoločnosť sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel. Od 14.1.2012 bol zmenený názov spoločnosti - Eltek s.r.o. V roku 2015 prešla spoločnosť pod skupinu Delta s nezmeneným názvom Eltek s.r.o.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Karina Stanová
Tel.: +421908291160
E-mail: poslať životopis
ID: 4415975  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 865 EUR/mesiac