Údržbár

Eltek s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac- Po zaškolení a osvedčení sa na danej pozícii, možnosť zvýšenia mzdy - Po zaškolení mu prináleží pohotovostný príplatok - Individuálny mesačný bonus do výšky 50,- Eur/mesačne po splnení výkonostných podmienok. - Celofiremný bonus do výšky 15% zo základnej mzdy/mesačne po splnení stanovených celofiremných ukazovateľov. - 13ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontroluje vizuálne chod zariadení, zapisuje kontroly do kontrolných hárkov, prevádzkových poriadkov(kotolňa) resp. kontroluje ich zapisovanie (EPS). Závady bezodkladne odstraňuje alebo postupuje informáciu o závadách nadriadenému pracovníkovi.
Vykonáva údržbárske práce : elektroinštalačné, murárske , maliarske , natieračské, údržba sanity, dažďovej a splaškovej kanalizácie, hydrantov, rozvodov plynu, stlačeného vzduchu, kompresora a vodoinštalačné práce.
Vykonáva dohľad nad hospodárením s médiami(el. energia, voda, teplo)v prípade požiadavky od nadriadeného pracovníka zabezpečuje odpisy z fakturačných meradiel a svojimi návrhmi sa aktívne podieľa na znižovaní nákladov na chod budovy.
Vykonáva dohľad nad upratovacou spoločnosťou zamestnávateľa
Vykonáva dohľad nad servisnými zásahmi v budovách a v areáli, zabezpečuje podmienky pre výkon servisného zásahu a aktívne sa podieľa na odstraňovaní závady.

- Po zaškolení a osvedčení sa na danej pozícii, možnosť zvýšenia mzdy
- Po zaškolení mu prináleží pohotovostný príplatok
- Individuálny mesačný bonus do výšky 50,- Eur/mesačne po splnení výkonostných podmienok.
- Celofiremný bonus do výšky 15% zo základnej mzdy/mesačne po splnení stanovených celofiremných ukazovateľov.
- Možnosť čerpania Relaxkupónov alebo Príspevku na Doplnkové dôchodkové sporenie (3. Dôchodkový pilíer) vo výške 6,64 Eur/mesačne.
- Možnosť využívania relaxačných aktivít v neďalekom hoteli (bazén, wellness, masáž).
- Práca v čistom prostredí, zabezpečený pitný režim počas celého dňa, pracovné oblečenie

Vhodní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Ostatní budú mailom vyrozumení o výsledku pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.3.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, tímová spolupráca, ochota pomôcť

Spoločnosť Eltek s.r.o. vznikla akvizíciou americkej spoločnosti Valere Power spoločnosťou Eltek ASA. Spoločnosť Eltek ASA vznikla ako holdingová spoločnosť akvizíciou menších spoločností Nórskou firmou Eltek Energy. Táto vznikla v roku 1971 v Nórsku. Od 01. 11. 2005 pôsobí aj na Slovensku, od 24. 08. 2007 pod značkou Eltek Valere, s.r.o. Táto globálna spoločnosť sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel. Od 14.1.2012 bol zmenený názov spoločnosti - Eltek s.r.o. V roku 2015 prešla spoločnosť pod skupinu Delta s nezmeneným názvom Eltek s.r.o.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Pálenica 53/79
033 17 Liptovský Hrádok

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Chovanová
Tel.: +421 445 233 252
E-mail: poslať životopis
ID: 4034311  Dátum zverejnenia: 16.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac