Testovací technik

Eltek s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
ASAP
1 113 EUR/mesiac- bonus hodnotenie nadriadeného , dochádzkový bonus , celofiremný bonus , polročný bonus, koncoročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné pracovné činnosti:
• Práca s výrobnou dokumentáciou, s pracovnými postupmi a testovacími procedúrami pre elektrotechnické výrobky a systémy.
• Zostavovanie a montáž elektrotechnických výrobkov a systémov podľa výrobnej dokumentácie a pracovných postupov.
• Kontrola elektrotechnických výrobkov a systémov podľa sprievodnej dokumentácie.
• Nastavenie, oživenie a funkčné odskúšanie elektrotechnických výrobkov a systémov podľa testovacích procedúr.
• Nastavenie a testovanie dosiek plošných spojov podľa testovacích procedúr.
• Zapojenie meracích a testovacích elektronických prístrojov a ich ovládanie.
• Zistenie a odstránenie chýb na elektrotechnických výrobkoch a systémoch podľa technickej dokumentácie.
• Využívanie technických a funkčných parametrov testovacích procedúr.
• Práca na skúšobných a testovacích zariadeniach.
• Práca s počítačom a testovacími programami v počítači.
- Práca v dvojzmennej prevádzke - ranná a poobedná zmena (od 06:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00)

- Bonus - hodnotenie nadriadeného
- Dochádzkový bonus
- Celofiremný bonus
- Polročný bonus, koncoročný bonus
- Bonus za odpracovanie 12tky - 12 Eur
- Príplatok za poobednú zmenu
- Doprava firemným autobusom do a z práce na rannú aj poobednú zmenu
- Možnosť využívania relaxačných aktivít v neďalekom hoteli (bazén, wellness, masáž).
- Príspevok pri narodení dieťaťa a svadbu.
- Možnosť zúčastňovať sa na celofiremných spoločenských akciách
- Celozávodná letná a zimná dovolenka.
- Práca v čistom prostredí
- Zabezpečený pitný režim počas celého dňa
- Pri nástupe každý pracovník obdrží pracovné oblečenie, topánky
- Jednorázový náborový bonus vo výške 500 Eur po odpracovaní 6 mesiacov v spoločnosti
- Bližšie informácie sa uchádzač dozvie na pracovnom pohovore

Kandidáti spĺňajúci podmienky, budú pozvaní na osobný pohovor, kde sa dozvedia bližšie informácie o danej pozícii. Ostatní kandidáti budú mailom vyrozumení o výsledku výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
Podmienka nástupu - §22

Spoločnosť Eltek s.r.o. vznikla akvizíciou americkej spoločnosti Valere Power spoločnosťou Eltek ASA. Spoločnosť Eltek ASA vznikla ako holdingová spoločnosť akvizíciou menších spoločností Nórskou firmou Eltek Energy. Táto vznikla v roku 1971 v Nórsku. Od 01. 11. 2005 pôsobí aj na Slovensku, od 24. 08. 2007 pod značkou Eltek Valere, s.r.o. Táto globálna spoločnosť sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel. Od 14.1.2012 bol zmenený názov spoločnosti - Eltek s.r.o. V roku 2015 prešla spoločnosť pod skupinu Delta s nezmeneným názvom Eltek s.r.o.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3956090  Dátum zverejnenia: 20.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 113 EUR/mesiac