Plánovač výroby

Eltek s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
ASAP
1 115 EUR/mesiacBližšie informácie sa uchádzač dozvie na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Na základe nových zákazníckych objednávok plánovač vytvára výrobné zákazky/objednávky na požadované typy, množstvá a termíny.
• Monitoruje stav výrobných zákaziek a objednávok, informuje oddelenie podpory predaja o aktuálnom stave zákazníckych objednávok.
• Pracuje v programových aplikáciách Microsoft Office, SAP.
• Dohliada na kompletnosť podkladov pre zadávané výrobné zákazky.
• Dodržiava bezpečnosť práce podľa všeobecne platných predpisov a podľa interných predpisov spoločnosti

- práca v stabilnej spoločnosti
- sociálny program a systém benefitov, bonusový systém, bližšie informácie sa uchádzač dozvie na pracovnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

-samostatnosť , zodpovednosť, precíznosť, dôslednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, flexibilita, zvládanie stresu
- SAP výhodou

Spoločnosť Eltek s.r.o. vznikla akvizíciou americkej spoločnosti Valere Power spoločnosťou Eltek ASA. Spoločnosť Eltek ASA vznikla ako holdingová spoločnosť akvizíciou menších spoločností Nórskou firmou Eltek Energy. Táto vznikla v roku 1971 v Nórsku. Od 01. 11. 2005 pôsobí aj na Slovensku, od 24. 08. 2007 pod značkou Eltek Valere, s.r.o. Táto globálna spoločnosť sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel. Od 14.1.2012 bol zmenený názov spoločnosti - Eltek s.r.o. V roku 2015 prešla spoločnosť pod skupinu Delta s nezmeneným názvom Eltek s.r.o.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3798807  Dátum zverejnenia: 18.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 115 EUR/mesiac