Projektový inžinier

Eltek s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Skúma a analyzuje vstupné informácie, ktorými sú designové návrhy zákazníka, špecifikácie a manuály potrebné k definovaniu vyrobiteľnosti, k realizácii návrhu alebo aplikácie
- Koordinuje elektrický a mechanický design s ostatnými inžiniermi, s cieľom vytvoriť požadované riešenia, zodpovedá za celkový návrh
- Vytvára a definuje kusovník pre systémy, kity a ostatné príslušenstvo
- Poskytuje podporu pri tvorbe výrobnej dokumentácie vrátane výkresov a testovacích procedúr
- Poskytuje podporu pri tvorbe dokumentácie pre zákazníka na základe platných postupov a procedúr
- Kooperácia s ostatnými oddeleniami
- Vykonáva ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného, aktuálne bežiacich projektov a platných procedúr

práca v stabilnej spoločnosti
zaujímavé projekty
sociálny program a systém benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívna znalosť AJ je podmienkou
skúsenosť s databázovými systémami sú výhodou
min. § 22 Vyhl.č. 508/2009 Z.z.

Spoločnosť Eltek s.r.o. vznikla akvizíciou americkej spoločnosti Valere Power spoločnosťou Eltek ASA. Spoločnosť Eltek ASA vznikla ako holdingová spoločnosť akvizíciou menších spoločností Nórskou firmou Eltek Energy. Táto vznikla v roku 1971 v Nórsku. Od 01. 11. 2005 pôsobí aj na Slovensku, od 24. 08. 2007 pod značkou Eltek Valere, s.r.o. Táto globálna spoločnosť sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel. Od 14.1.2012 bol zmenený názov spoločnosti - Eltek s.r.o. V roku 2015 prešla spoločnosť pod skupinu Delta s nezmeneným názvom Eltek s.r.o.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1785520  Dátum zverejnenia: 16.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac