Vedúci pracovník vývoja

ELTECO, a.s. "v konkurze"

Miesto práce
Rosinská cesta 15, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh simulácie a vývoj zdrojov a zdrojových sústav
- ovládanie vývojových trendov v danej oblasti a aplikovanie
poznatkov v maximálnej možnej miere pri vývoji
zariadení

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate požadované kritéria, zašlite žiadosť i prijatie do zamestnania spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom v slovenskom jazyku.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor, budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- predchádzajúce pracovné skúsenosti v danej oblasti
výhodou
- požadované počítačové znalosti pri počítačovom návrhu
systémov
- komunikatívnosť, asertivita, samostatnosť,
profesionálne vystupovanie, iniciatívny prístup k
práci

Spoločnosť ELTECO, a.s. "v konkurze" ponúka široký sortiment výrobkov a služieb vyhovujúcich národným a medzinárodným normám a požiadavkám systému kvality ISO 9001. Dodáva komplexné riešenia na kľúč. Hlavným produktom sú kogeneračné jednotky, motorgenerátory a pohonné agregáty poháňané spaľovacími motormi na rôzne druhy palív (nafta, kvapalné biopalivá, zemný plyn, bioplyny) s výkonom od 6 do 2000 kW, rozvíja sa oblasť alternatívnych zdrojov. Spoločnosť je zároveň výrobcom zdrojov nepretržitého napájania s vlastnou výskumnou činnosťou s následnou výrobou, inštaláciou a servisom zariadení. Výrobky sa uplatňujú v rôznych oblastiach priemyslu, výpočtovej techniky, pri napájaní riadiacich systémov v energetike, v telekomunikáciách, v informatike, v zdravotníctve, zabezpečovacej technike v doprave, pri riadení robotizovaných procesov a pracovísk, pri meraniach a riadení ekologických procesov, pri spracovaní údajov v bankách a finančníctve a pri napájaní technológií inteligentných budov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3932753  Dátum zverejnenia: 3.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac