Elektromechanik II - pridaj sa k nám a pracuj na zaujímavých projektoch

ELT servis, s.r.o.

Miesto práce
Mierová 48, Tomášov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 350 - 1 900 EUR/mesiac(brutto od 1300,-) základ +prémie, podľa vedomostí a zručností + projektová prémia + ročný finančný bonus - podiel na zisku, priemerný ročný plat na pozícií od 1900,- živnostník 12-15€ podľa vedomostí a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pridaj sa k nám a pracuj na zaujímavých projektoch ako Elektromechanik II. Tvojou náplňou práce bude montáž, oprava a údržba el zariadení, výroba rozvádzačov, nastavovanie elektrických prvkov, vývoj nových strojov a zariadení a ďalšie.
  • Ako Elektromechanik II budeš mať typický deň plný rôznych úloh. Napríklad, budeš montovať a opravovať el zariadenia, nastavovať elektrické prvky, vyrábať rozvádzače a podieľať sa na vývoji nových strojov a zariadení.
  • Pracovná doba pre pozíciu Elektromechanik II je typicky od 7:00 do 15:30 alebo od 6:00 do 14:30, v závislosti od potrieb projektov a ročného obdobia.
  • Chceš pracovať na zaujímavých projektoch ako Elektromechanik II? Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou tímu, ktorý dokáže dosiahnuť výnimočné výsledky.

  • Získaš možnosť priebežného vzdelávania a kariérneho rastu.
  • Máme vlastné školiace stredisko, kde môžeš získať nové zručnosti.
  • Dostaneš stravné lístky s príspevkom nad rámec zákona.
  • Okrem základnej mzdy ti prislúcha ročný finančný bonus - podiel na zisku.
  • Získavaš odmenu v rámci sociálneho programu na základe tvojich výsledkov.
  • Máš možnosť využiť ďalšie benefity, ktoré ti naša firma ponúka.

Pridaj sa k nám a pracuj na zaujímavých projektoch!

Hľadáme kolegov do rozširujúceho sa týmu v nových priestoroch. Ak Vás kvôli veku nechcú, my Vám dáme možnosť odovzdať ďalšej generácií to čo viete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Elektro, odborná spôsobilosť

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Chceš pracovať na zaujímavých projektoch ako Elektromechanik II?
  • Máš chuť pracovať a znalosť elektro?
  • Máš odbornú spôsobilosť min. §22 a zodpovednosť za svoju prácu?
  • Vieš čítať a pracovať so schémami?
  • Ak áno, tak hľadáme práve teba!
  • Požadujeme ukončené stredné odborné vzdelanie v elektrotechnike.
  • Ďalej očakávame zručnosť v práci s elektroinštaláciami a základnú znalosť PLC .
  • Čo nevieš ťa vieme naučiť.
  • Ale aby si sa u nás cítil ako doma, hľadáme aj tých, ktorí majú zmysel pre tím, komunikatívnosť a chuť učiť sa nové veci.
  • Ak nespĺňaš vyššie uvedené, ale máš chuť pracovať s elektrotechnikou, neváhaj nám napísať a určite nájdeme vhodné miesto pre teba!

Pôsobíme v oblasti priemyselnej automatizácie, riadiacich systémov, frekvenčných meničov a vizualizačných staníc. Vyrábame rozvádzače a v rámci strojárskej výroby jednoúčelové stroje a technologické celky. Ako sú montážne automaty, letmé píly, dopravníkové systémy, zváracie a manipulačné pracoviská.
Na Slovensku máme niekoľko pobočiek. Poskytujeme servis pre riadiace systémy a technológie prosperujúcim spoločnostiam doma aj v zahraničí. Realizujeme vlastný výskum a vývoj. Sme integrátorom na poli priemyselnej automatizácie . Školíme odborníkov v oblasti automatizácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4806969  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac