PLC programátor / technik

ELT servis, s.r.o.

Miesto práce
Rožňavská 1, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
(brutto 1200,-)základ od 800/mesiac+prémie. Podľa vedomostí a zručností + projektová prémia + ročný finančný bonus - podiel na zisku, priemerný plat na pozícií od 1600,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie a servis riadiacich systémov Siemens, vizualizačných staníc. Rady Simatic S7.
Servis riadiacich systémov.

Podľa výsledkov,wellness, plaváreň, auto, telefón, sociálny program ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia, alebo elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť SW prostredia Step 7 resp TIA portal alebo
SoMachine, samostatný, odborná spôsobilosť elektro aspoň § 21

Pôsobíme v oblasti priemyselnej automatizácie, riadiacich systémov, frekvenčných meničov a vizualizačných staníc. Vyrábame rozvádzače a v rámci strojárskej výroby jednoúčelové stroje a technologické celky. Ako sú montážne automaty, letmé píly, dopravníkové systémy, zváracie a manipulačné pracoviská.
Na Slovensku máme niekoľko pobočiek. Poskytujeme servis pre riadiace systémy a technológie prosperujúcim spoločnostiam doma aj v zahraničí. Realizujeme vlastný výskum a vývoj. Sme integrátorom na poli priemyselnej automatizácie . Školíme odborníkov v oblasti automatizácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3414498  Dátum zverejnenia: 8.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: (brutto 1200,-)základ od 800/mesiac+prémie. Podľa vedomostí a zručností + projektová prémia + ročný finančný bonus - podiel na zisku, priemerný plat na pozícií od 1600,-