Montážny technik/mechatronik

ELSYS,s.r.o.

Miesto práce
Vajanského 58, Piešťany
Termín nástupu
asap
Od 1 200 EUR/mesiacvýsledná mzda bude dohodnutá v závislosti od praxe a výsledkov práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž strojárskych a elektrotechnických častí strojov, montážnych liniek, robotizovaných pracovísk a technologických celkov podľa sprievodnej dokumentácie
- komunikácia s ostatnými oddeleniami podľa projektových potrieb
- implementácia vyrobených technologických častí u zákazníka s následným zaškolením obsluhy
- spolupráca s projektovým teamom počas realizácie projektu
- odlaďovanie zariadení v spolupráci s oddelením automatizácie a robotiky

* fixný plat + variabilná zložka
* ročné prémie
* príspevok na DDP
* školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

* technické myslenie
* flexibilita a chuť pracovať
* komunikatívnosť
* schopnosť pracovať v tíme
* BEZÚHONNOSŤ

Spoločnosť ELSYS, s.r.o. bola založená 25.11.1993. Od svojho vzniku sa venuje zastúpeniu a technickej podpore produktov a komponentov priemyselnej automatizácie a elektronických súčiastok OMRON pre Slovenskú republiku. Zabezpečuje dovoz a dodávky tovaru, servis, dokumentáciu, certifikáciu, technickú podporu, reklamu a školenia. Spolu s partnerskými realizačnými firmami a systémovými integrátormi vrátane spoločnosti ELSYS PRO, s.r.o.(www.elsyspro.sk) sa podieľa na riešení rôznych aplikácií v automatizácii.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Charvát
E-mail: poslať životopis
ID: 4424326  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac