Obchodno-technický pracovník

ELSYS,s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacročné prémie podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obchodno-technická prezentácia produktov
* konzultácie a poradenstvo
* príprava technických riešení a cenových ponúk
* starostlivosť o existujúcich zákazníkov, vyhľadávanie nových
* práca v kancelárii v Piešťanoch aj v teréne

* fixný plat + variabilná zložka
* ročné prémie v závislosti od dosihnutých výsledkov spoločnosti a vlastnej aktivity
* príspevok na DDP
* služobné auto VW Golf Variant, mobilný telefón, notebook
* dostatočne dlhé zaškolenie
* produktové a technické školenia
* práca v príjemnom kolektíve- navzájom si pomáhame
* nemáme mesačné limity predaja alebo podobne- pracujeme spoločne k čo najlepšiemu výsledku

Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ELSYS s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. uvedených v tomto dokumente"
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú nasledovné nižšie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ektrotechnika, automatizácia, mechatronika, priemyselná informatika, elektronika, robotika, kybernetika a ďalšie technické smery

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* obchodnícke skúsenosti v TECHNICKEJ oblasti sú výhodou
* skúsenosti s PLC, robotikou a automatizačnými komponentami sú výhodou
* flexibilita a chuť pracovať
* komunikatívnosť
* BEZÚHONNOSŤ

Spoločnosť ELSYS, s.r.o. bola založená 25.11.1993. Od svojho vzniku sa venuje zastúpeniu a technickej podpore produktov a komponentov priemyselnej automatizácie a elektronických súčiastok OMRON pre Slovenskú republiku. Zabezpečuje dovoz a dodávky tovaru, servis, dokumentáciu, certifikáciu, technickú podporu, reklamu a školenia. Spolu s partnerskými realizačnými firmami a systémovými integrátormi vrátane spoločnosti ELSYS PRO, s.r.o.(www.elsyspro.sk) sa podieľa na riešení rôznych aplikácií v automatizácii.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4092928  Dátum zverejnenia: 12.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac