Strojný konštruktér technologických zariadení

ELSYS,s.r.o.

Miesto práce
Vajanského 58, Piešťany
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 + variabilná zložka + ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a.) Spracovanie cenových ponúk strojnej časti nových technologických častí pre zákazníkov v priemysle.
b.) Konštrukčno- technologický návrh strojných častí technológií.
c.) Spracovanie výrobnej a technickej dokumentácie a jej archivácia.
d.) Jednanie so zákazníkom v technických záležitostiach.
e.) Jednanie so subdodávateľmi materiálov, komponentov príp. finálnych celkov.
f.) Spracovanie kusovníkov výrobkov, zoznamu spotreby materiálu a technologických operácií
g.) Spolupráca s kooperujúcimi výrobami, riešenie chýb pri montáži a následné spracovanie zmien v dokumentácii.
h.) Implementácia vyrobených technologických častí u zákazníka s následným zaškolením obsluhy.

* fixný plat + variabilná zložka
* ročné prémie
* príspevok na DDP
* mobilný telefón, PC/notebook
* školenia

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojný konštruktér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - expert
Microsoft Outlook - pokročilý

* technické myslenie
* flexibilita a chuť pracovať
* komunikatívnosť
* schopnosť pracovať v tíme
* BEZÚHONNOSŤ

Spoločnosť zastupuje japonský nadnárodný koncern OMRON, ktorý vyrába prvky priemyselnej automatizácie - jedná sa v stručnosti o prvky ako snímače, regulátory, frekvenčné meniče, servopohony, roboty, priemyselné obrazovkové terminály, programovateľné logické automaty (PLC), kamerové inšpekčné systémy atď.
Naša spoločnosť poskytuje kompletnú technickú a obchodnú podporu a školenia pre nových užívateľov prvkov OMRON.
Okrem iného poskytujeme pomoc pri návrhu konfigurácie riadenia a programovaní nových výrobných technológií vo všetkých oblastiach priemyslu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Komenského 89
92101 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Charvát
Tel.: +421911028760
E-mail: poslať životopis
ID: 3465973   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 + variabilná zložka + ročné prémie