Elektrikár/ elektroinštalatér/ elektromontér (aj partia)

ELSY s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
600-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu aj pre partie aj pre jednotlivcov.
- montovanie a návrh inteligentných elektro systémov
- stavby bytových domov, kancelárskych budov, obchodov, inštitúcií
- inštalácia, obsluha a oprava elektrických zariadení
- kladenie domových prípojok
- montovanie osvetlenia, zvončekov a domových mikrofónov
- zasadenie vypínačov, zásuviek a iná kompletizácia
- slabo aj silnoprúdové inštalácie
(prax výhodou)

- dlhodobá perspektíva práce
- možnosť kariérneho postupu ako aj finančného ohodnotenia.
- profesionálny, individuálny a starostlivý prístup
- dobrý tým, priateľská spoločnosť
- práca bez registračných a sprostredkovateľských poplatkov
- vždy je možné sa dohodnúť

Informácie o výberovom konaní

Práca aj pre partie aj pre jednotlivcov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť zodpovedne pracovať, chuť sa učiť nové veci, prace na stavbách v odbore elektro, výhodou je cenná odbornosť z praxe a čítanie elektro plánov a podobne

- montovanie osvetlenie, zvončekov a domových mikrofónov
ID: 3137272  Dátum zverejnenia: 21.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600-1200