Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo E L S T R O T E , spol. s r.o.

Pomocné práce v obuvníckej výrobe, balenie výrobkov, natieranie podošiev.

E L S T R O T E , spol. s r.o.

Miesto práce
Elstrote spol. s r.o., Dolná Mariková
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola hotových výrobkov pracovnej a zdravotnej obuvi, vkladanie stielok do obuvi, následné balenie do krabičiek a kartónov. Ostatné pomocné práce ako je natieranie podošiev, či zvrškov obuvi. Vhodné pre ženy. Vhodné aj pre ZTP v prípade bezproblémového státia počas 8hod. pracovnej smeny, či manipulácie s krabičkami do 5-7 kg. Jedná sa o prácu v čistom prostredí.

Zabezpečenie obedov, výber z jedál.

Jedna smena.

Práca len na jednu smenu! Rannú. od 6:00 do 14:30. Možnosť nadčasových príplatkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stačí chuť do práce a šikovnosť

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Šikovná, ochotná odviesť dôslednú prácu.

Výroba a predaj pracovnej, bezpečnostnej, zdravotnej obuvi; veľkoobchod s ochrannými pracovnými pomôckami, sociálny integračný podnik.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3290499  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac