CAD dizajnér / kreslič AutoCAD

ELSPOL - SK, s. r. o.

Námestovo, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciukreslič - energetické stavby.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť človeka s technickým vzdelaním, ktorý:
- Má skúsenosti s používaním programu AutoCAD
- Bude po odbornej aj osobnej stránke podporou pre svoj tím
- Chce pracovať pre úspešnú, silnú a stabilnú spoločnosť
- Schopný spolupracovať v tíme, ale aj samostatne

Ponúkame Vám :
- postupné zvyšovanie platu
- Odmeny pri jubileách (pracovné jubileá, pri narodení dieťaťa, pri uzavretí manželstva...)
- Výborný obed v našej reštaurácii
- Prácu v stabilnej spoločnosti so 15 ročnou tradíciou
- Odborný a profesijný rast v mladom kolektíve
- Firemné akcie, teambuildingy

V prípade záujmu prosím pošlite mailom svoj životopis so súhlasom so spracovaním osobných údajov na [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Precíznosť
Zmysel pre detail
Technické myslenie
Čítať technickú dokumentáciu
Pracovať samostatne aj v tíme

ELSPOL - SK, s.r.o., je spoločnosť s 18 ročnou tradíciou. Venujeme sa energetickému priemyslu pre ZSD a SSD.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4550532  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac