Reagujte bez životopisu

Asistenka predaja - predajňa UNITED COLORS of BENETTON, OC Centro

ELSE PLUS, s.r.o.

UNITED COLORS OF BENETTON - kids, Akademická, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj detskej a dámskej módy talianskej značky UNITED COLORS OF BENETTON . Asistentka predaja sa podieľa na predaji značky konečnému zákaznikovi. Poskytuje zákazníkovi profesionálny zákaznícky servis, znalosť produktu, schopnosť kombinácie outfitu. Vašou prácou bude starostlivosť o zákazníka a predajňu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

676 € + bonusy z obratu

- zamestnanecké zľavy
- zamestnanecké oblečenie
- príspevok na stravovanie
- možnosť kariérneho rastu

Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti ELSE PLUS s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.11.2019 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Spoločnosť pôsobí ponúka služby v oblasti stavebníctva a maloobchodu. V rámci stavebnej činnsoti realizuje stavby na kľúč. V oblasti maloobchodu prevádzkuje predajne so značkovou konfekciou.

Moravecká 32
951 93 Topoľčianky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Kubalová
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3804734   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   676 € + bonusy z obratu