Asistenka predaja - predajňa GALLERY v OC CENTRO Nitra

ELSE PLUS s.r.o.

GALLERY | Multibrand Fashion Store, Akademická, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

GALLERY je multibrandová predajňa s prémiovými značkami. Asistent predaja sa podieľa na predaji značiek konečnému zákaznikovi. Poskytuje zákazníkovi profesionálny zákaznícky servis, znalosť produktu, schopnosť stylingu. Vašou prácou bude starostlivosť o zákazníka a predajňu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

675 € + bonusy z obratu

- zamestnanecké zľavy
- zamestnanecké oblečenie
- príspevok na stravovanie
- možnosť kariérneho rastu

Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti ELSE PLUS s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.9.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom značkovej konfekcie a stavebnou činnosťou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Else Plus s.r.o.,
Moravecka 32
951 93 Topolčianky

Kontakt

Kontaktná osoba: Emília Šutková
E-mail: poslať životopis
ID: 3396983   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   675 € + bonusy z obratu