Можливість для людей з України

Elektrikár / elektrotechnik / elektromontér

ELPROCOM s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
12 EUR/hod.Živnosť - od 12 EUR/h (od 2000€/mesiac); TPP - od 8 EUR/h (od 1350 EUR/mesiac brutto) v závislosti od skúseností a zručnosti, plus odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikárov a elektromontérov pre výkon elektroinštalačných prác v priemyselnom závode v Bratislave (Račianska ulica). Pracuje sa takmer výhradne vo vnútri v uzavretých budovách, nejde o prácu vonku na holej stavbe. Stabilná a dlhodobá práca na jednom mieste (nie je potrebné cestovanie).

Hodinová sadzba:
Živnosť - od 12 EUR/h
TPP - od 8 EUR/h (od 1350 EUR brutto)
v závislosti od skúseností a zručnosti, plus odmeny a bonusy

Ubytovanie neposkytujeme.

Pracuje sa od 7:00 do 15:30, čiže 8 hodín + 0,5 hodiny obedná prestávka. Nejde o prácu na zmeny, v údržbe ani za pásom. Termín nástupu je ihneď alebo podľa dohody.

Vykonávame hlavne:
1. Montáž káblov a káblových trás (drôtené žľaby Merkur, kovové žľaby Mars, PVC lišty a pod.)
2. Montáž a zapájanie rozvádzačov, zásuviek a osvetlenia, demontáže starej elektroinštalácie
3. Zapájanie, odpájanie a rekonštrukcie elektroinštalácií na strojoch, výrobných linkách a rôznych zariadeniach

Elektrikár/elektromontér musí mať platné osvedčenie podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. minimálne §21 (výhodou je §22).

KONTAKT:
Kontaktná osoba: Peter Procházka
Mobil: 0904 837 901
E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Elektroinštalačné práce

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4496007  Dátum zverejnenia: 16.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.