Elektrikár / elektrotechnik / elektromontér alebo montér resp. pomocník k elektrikárom

ELPROCOM s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1000 - 1500 € brutto v závislosti od zručnosti a odvedených výkonov (výkonnostné prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vyššie uvedené profesie pre výkon elektroinštalačných prác v priemyselnom závode v Bratislave. Pracuje sa takmer výhradne vo vnútri v uzavretých budovách, nejde o prácu vonku na holej stavbe. Stabilná a dlhodobá práca na jednom mieste (nie je potrebné cestovanie).

MZDY (platí pre zamestnancov na plný úväzok):
Elektrikár/elektrotechnik/elektromontér: 1000 - 1500 EUR brutto + stravné lístky
Montér/pomocník k elektrikárom: 800 - 1350 EUR brutto + stravné lístky
Elektrikár absolvent: 800 - 1300 EUR brutto (dokým sa nezaučíte) + stravné lístky

Mzda závisí od zručnosti a odvedených výkonov.

Pracovná doba je od 7:00 do 15:30, čiže 8 hodín + 0,5 hodiny obedňajšia prestávka. Nejde o prácu na zmeny, v údržbe ani za pásom. Termín nástupu je ihneď alebo podľa dohody.

Vykonávame hlavne:
1. Montáž káblov a káblových trás (drôtené žľaby Merkur, kovové žľaby Mars, PVC lišty a pod.)
2. Montáž a zapájanie rozvádzačov, zásuviek a osvetlenia, demontáže starej elektroinštalácie
3. Zapájanie, odpájanie a rekonštrukcie elektroinštalácií na strojoch, výrobných linkách a rôznych zariadeniach

Elektrikár/elektromontér musí mať platné osvedčenie podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. minimálne §21 (výhodou je §22). Ak máte prepadnutú vyhlášku, môžete robiť do jej obnovy montéra.

Montér alebo pomocník nemusí mať elektrotechnické vzdelanie, ale musí mať skúsenosti s priemyselnými inštaláciami, lebo bude montovať a upravovať žľaby a ich nosné konštrukcie, ťahať káble, zaobchádzať s uhlovou brúskou a vŕtačkou.

Pracuje sa zväčša v malých skupinkách po 2-3 osobách (ale aj po jednom), preto je dôležité aby bol uchádzač samostatný a mal aktívny prístup k práci.

V prípade, že ste absolvent SOU alebo SPŠ a nemáte prax, môžete sa taktiež ozvať. V tomto prípade je nástupný plat elektrikára bez praxe od 800 EUR brutto (plus výkonnostné prémie) dokým sa nezaučíte (1-5 mesiacov podľa šikovnosti). Vyžaduje sa však, aby ste mali aspoň nejaké skúsenosti s prácou s vŕtačkou či uhlovou brúskou a rozumeli základom elektrotechniky (sústava TN-C, TN-S, zásuvky, vypínače, prúdový chránič).

KONTAKT:
Kontaktná osoba: Juraj Procházka
Mobil: 0902 746 321 (volajte prosím počas pracovných dní od 9:00 do 17:00)
E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Elektroinštalačné práce

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3565612  Dátum zverejnenia: 26.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1500 € brutto v závislosti od zručnosti a odvedených výkonov (výkonnostné prémie)