CNC frézar (obrábač kovov)

Elpotech, spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného pracovníka pre obsluhu CNC frézy. Nevyhnutnou podmienkou je strojárske vzdelanie a prax v obore. Uchádzač musí ovládať čítanie výkresovej dokumentácie, byť schopný samostatného rozhodovania a technického myslenia.

Miesto výkonu práce: Voderady - Majer Jozefov Dvor (medzi Outletom a obcou Voderady).

prevádzka výkonu práce sa nachádza za Outletom Voderady - na Majeri Jozefov Dvor 1.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.12.2017 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Spoločnosť ELPOTECH, spol. s r.o. bola založená v roku 2000 a nadväzuje na dlhoročné skúsenosti v oblasti servisu a opráv výstredníkových lisov. Hlavné činnosti:
STROJÁRSTVO:

- servis a opravy výstredníkových a hydraulických lisov

- overovanie bezpečnostných parametrov tvárniacich strojov podľa STN 21 0700

- dopĺňanie a modernizácia bezpečnosti strojov a strojových zariadení

- vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok vyhradených elektrických zariadení

- repasovanie, modernizácia, automatizácia strojov a výrobných liniek

- kúpa a predaj tvárniacich strojov, najmä výstredníkových lisov

- kovoobrábanie, sústruženie, frézovanie, brúsenie na plocho, brúsenie naguľato, vyvrtávanie, závitovanie

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Majer Jozefov Dvor
91942 Voderady

Kontakt

ID: 2531525   Dátum zverejnenia: 13.11.2017