Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Fyzika, Chémia

Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej školy Bratislava-Devín

Miesto práce
Kremeľská 2, Devín
Termín nástupu
2024-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzika, Chémia

Ďalšie požiadavky
hľadáme novú posilu - pani učiteľku prírodovedných predmetov pre II.stupeň našej bilingválnej základnej školy, ktorá by sa zamerala na vyučovanie fyziky, chémie, prípadne iných prírodovedných predmetov. Podmienkou je znalosť anglického jazyka. Ponúkame prácu v modernej, rýchlorastúcej súkromnej škole s možnosťou osobného i profesionálneho rastu, moderné vybavenie, motivujúce finančné ohodnotenie,priestor pre uplatnenie nových učebných metód a postupov pre čerstvých absolventov vysokej školy i možnosť prezentovať svoje dobré skúsenosti pre učiteľov s viacročnou praxou. Škola je situovaná v peknom prírodnom prostredí v Devíne. Nadpočetné a suplované hodiny preplácame. Uprednostňujeme rýchle a seriózne konanie zo strany záujemcov o zamestnanie.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr.Martina Danišová
Tel.: +421911223388
E-mail: poslať životopis
ID: 4807465  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.