Можливість для людей з України

Vychovávateľ

Elokované pracovisko ako súčasť Cirkevnej základnej školy - Narnia Pezinok

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2022-08-15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
80% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Počet študentov školy
398

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ďalšie požiadavky
Hľadáme vychovávateľa/ku do nášho dynamického, mladého tímu. Ponúkame príjemné pracovné prostredie, primerané finančné ohodnotenie, nadštandardnú podporu a osobný rast a vedenie počúvajúce svojich zamestnancov. Znalosť anglického jazyka je vítaná. Vítame aj skúsenosť z práce v prostredí mimo školstva.
Hľadáme vychovávateľa/ku, ktorý:
- je tímový hráč usilujúci sa porozumieť misii našej školy
- má rád svoj predmet, učí sa a pracuje na sebe
- k zverenej práci pristupuje zodpovedne a profesionálne
- podieľa sa na školských aktivitách a buduje vzťahy
- pracuje s administratívou v nevyhnutnej potrebnej miere

ID: 4337568  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.