Průmyslový elektrikář, dlouhodobá spolupráce na zajímavých projektech v zahraničí

ELMONTIA a.s.

Miesto práce
Nemecko, Veľká Británia, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Hneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jste profesionálem v oboru elektro, nebo se jím chcete stát?
Přijďte mezi nás a podílejte se na zajímavých projektech v oblasti průmyslové elektromontáže!

Proč pracovat pro nás?
• Máme dostatek práce v průběhu celého roku, nabízíme dlouhodobou spolupráci a stabilitu
• Za práci dobře zaplatíme
• Podíváte se s námi do různých koutů Evropy
• Našim elektrikářům poskytujeme kvalitní pracovní nářadí a funkční oblečení
• Dbáme na zásady bezpečnosti práce, naši zaměstnanci jsou v zahraničí nadstandardně pojištění
• Obstaráme a zaplatíme ubytování, dopravu (služebními vozidly, letecky, atd.)
• Výjezdy jsou organizované v turnusovém režimu 5 týdnů na zakázce, týden volno
• Těm, kteří se rádi učí, domluví se cizím jazykem a chtějí si dobře vydělat, dáváme příležitost posunout se v rámci své kariéry a vést projekty.
• Práce je vhodná pro ty, kteří přemýšlejí o získání zkušeností ze zahraničí, ale mají obavy, že nebudou mít potřebné zázemí. My jim jej poskytneme - zajistíme ubytování, potřebnou administrativu, vybavení a postaráme se o dopravu.

V jakých zemích působíme?
Jezdíme především do zemí západní Evropy – Německo, Francie, Velká Británie, Skandinávie

Co zahrnuje náplň práce?
• Elektroinstalaci (ne programování) pásových, válečkových dopravníků a sortérů
• Elektroinstalaci nakládacích, vykládacích a třídících robotů v halách (letiště, sklady, výrobní haly…)
• Montáž žlabů pro elektrické kabely a jejich instalaci
• Zapojování senzorů, ovládacích panelů, robotů a rozvaděčů podle technické dokumentace v souladu s platnou legislativou a požadavky od zákazníka
• Identifikaci jednoduchých poruch a jejich odstranění
Více informací a hlavně fotky z našich projektů můžete získat na našich webových stránkách www.elmontia.cz nebo na našem profilu na Facebooku https://www.facebook.com/elmontia

Nástup je možný ihned
Čistá mzda, která Vám měsíčně přijde na účet: 2200 - 3000 EUR/měs. dle zkušeností a dovedností

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vzdělání v odboru elektro
Řidičský průkaz B
Schopnost číst technickou dokumentaci
Manuální zručnost
Flexibilitu a ochotu cestovat, pracovat v turnusovém režimu
Výhodou, nikoli podmínkou je aktivní znalost angličtiny nebo němčiny

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme česká společnost ELMONTIA a.s. a už od roku 2007 se zabýváme převáženě inženýringem a elektromontážemi. Nabízíme práci pro elektrikáře na pracovní smlouvu na zahraničních projektech.

Kontakt

ID: 4412043  Dátum zverejnenia: 1.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac